Salgın hastalık koronavirüsten ötürü sosyal mesafe kurallarının uygulandığı törene Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, Genel Sekreter Av. Semih Gökayaz, Sayman Av. İlknur Önal, Yönetim Kurulu Üyeleri; Av. MiyesserErsalanÖnenli ve Av. Timur Ortatepeile genç avukatların birinci derece yakınlarıve avukatlar katıldı.

Resim önizlemesi
Baro Başkanı Av. Veli Küçük, yaptığı konuşmada mutlulukların paylaşıldığı bir günde bir arada olduklarını, genç meslektaşlarını, ailelerini, büro avukatlarını kutladı. Meslek etiği ve kurallarına uygun davranacaklarına inancının tam olduğunu ifade etti.Pandemi sürecinden bir an evvel kurtulmayı dilediğini sözlerine ekledi.

Resim önizlemesi

Avukatlık yeminini eden, sonrasında ise ruhsatını alan genç avukatlar ailelerine, Baro’ya ve büro avukatlarına bu süreçteki katkılarından ötürü teşekkür ettiler.

Resim önizlemesi
Konuşmaların ardından staj dönemlerini başarıyla tamamlayan; Sena Gökçen Evren, Oğuzcan Altınsoy, Hamdi Yağan, Eser Bektaş, Fatma Büşra Altıntaş, Halit Tunç, Hasan Dedecan, Kasım Doğan, Ezgi Kanlı, Elife Irk, ve Hayrunisa Polat meslek yeminlerini ederek, cübbelerini giydiler.
Ruhsat heyecanı yaşayan genç avukat Av. Hamdi Yağan’a ruhsatı Baro Başkanımız Av. Veli Küçük ve Ceyhan’ın eski belediye başkanı Kadir Aydar birlikte verdi.

Resim önizlemesi

Genç avukatlara cübbelerini Av. Veli Küçük, Av. Hasan Alkan, Av. Sabahattin Gümüş, Av. Erkan Çetin, Av. Gizem Özdiker, Av. Adil Paşa, Av. Pınar Yalçın, Av. Mehmet Nuri Toprak, Av. Necmi Ercan, Av. Burak Polat, Av. Selin Portakalcı, Av. Hüseyin Bozdoğan, Av. Hakkı Aksay, Av. Olcay Aksay ve Av. Özgür Barış Telli giydirdi.

Resim önizlemesi