Adana'nın Çukurova ilçesine bağlı Belediyeevleri Mahallesi 84119 Sokak'taki bir apartmanın 2. katında meydana gelen olayda, 39 yaşındaki Hülya Güllüce bir süre önce şiddet gördüğü ve anlaşamadığı kocası 60 yaşındaki A.K.'den ayrıldı.
Ancak daha sonra çift birlikte yaşamaya başladı. Bugün sabah saatlerinde de çift arasında tartışma çıktı. Tartışma sonrası silah sesleri duyuldu.

Kızı kanlar içerisinde buldu! Öldürüp 'Günaydın aşkım' diye mesaj atmış

ÖLDÜRDÜKTEN SONRA KENDİSİNE SMS ATTI

Eşini alnından ve vücudunun iki yerinden vurarak öldüren koca cinayeti işlediği ortaya çıkmasın diye Hülya Güllüce’nin telefonuna “Günaydın aşkım” diye SMS atıp, kadının telefonundan da kendisine “Günaydın aşkım” diye karşılık yazdı. Zanlı daha sonra da evden ayrıldı. Sesler üzerine diğer odadan kalkıp salona gelen 13 yaşındaki kızları S.N.K. annesini kanlar içinde gördü. Kız çocuğu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, genç kadının öldüğünü belirledi.

Günaydın aşkım' mesajı cinayeti ortaya çıkardı: Hülya Güllüce öldürüldü!

KISA SÜREDE YAKALANDI

Polis kaçan zanlıyı kısa sürede yakaladı. Zanlı emniyete getirilerek sorguya alınırken, kadının cenazesi ise adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Bu arada, bir hafta içinde Adana’da 3, Mersin ve Hatay’da da 1’er kadın boşanmak isteyen kocaları ya da sevgilileri tarafından öldürüldü.

Cinayeti saklamak için Günaydın aşkım diye mesaj atmış! - Son Dakika Güncel  Haberler