Adana'nın Kozan ilçesinde karısını tüfekle öldüren kişi, aynı silahla intihar etti.Alınan bilgiye göre, Ağlıboğaz Mahallesi'nde yaşayan Osman Hoşça (76), henüz bilinmeyen nedenle eşi Fatma Hoşça'yı (55) tüfekle vurdu.Osman Hoşça, daha sonra aynı silahla kendine ateş etti.

İddiaya göre, Özlem Hoşça annesinin tedavisi için göz damlası almak üzere eczaneye gitti. Hoşca, eczaneden annesinin ilacını alarak döndüğü baba evinde annesi Fatma Hoşça ve babası Osman Hoşça 'nın kanlar içinde yerde cansız vaziyette yatarken buldu. Olay yerinde sinir krizi geçiren Özlem Hoşça'yı komşuları sakinleştirmeye çalışırken, durum hemen emniyet ve sağlık görevlilerine haber verildi.

Adana'da eşini tüfekle öldüren kişi intihar etti

Silah seslerini duyan komşuları ve o sırada eczaneden ilaç alıp evine dönmekte olan çiftin kızı, polise ve sağlık ekiplerine bilgi verdi.İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Osman ve Fatma Hoşça'nın hayatını kaybettiğini belirledi.Polis ekiplerince olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İlaç almak için eczaneye gitti, döndüğünde anne ve babasının cesedini buldu

Polis ekiplerinin olayla ilgili incelemesi devam ederken Hoşça çiftinin komşuları, kendilerini çok iyi bir aile olarak tanıdıklarını belirterek cinayetin şokunu yaşadıklarını söylediler.

Adana'da eşini tüfekle öldüren kişi intihar etti