Genç iş adamını iş kazasında hayatını kaybetti

Adana'nın tanınmış sevilen, sayılan güleryüzlü iş insanlarından 45 yaşındaki Ali Kıvanç Çukurova işyerinde toplarca suntanın üzerine düşmesi sonucu feci şekilde hayatını kaybetti. Korkunç olay dün saat 15.00 sıralarında Seyhan ilçesindeki Yeşiloba sanayi sitesinde meydana geldi. Buradaki depoda inceleme yapan 2 çocuk babası Ali Kıvanç Çukurova bir anlık dikkatsizlik sonucu yaklaşık 1 ton ağırlığındaki suntalar yerinden kayarak üzerine düştü.

Ağır yaralı olarak önce özel bir hastaneye kaldırılan genç adam daha sonra Şehir hastanesinesevk edildi. İç kanama geçirdiği belirlenen genç iş adamı burada ameliyathaneye alınamadan son nefesini verdi. Ali Kıvanç Çukurova'nın ölümüyle ilgili Adana Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı. Cenaze Savcının 'şüpheli ölüm' değerlendirmesiyle otopsiye alındı. Otopsinin ardından Ali Kıvanç  Çukurova'nın bugün kabasakal mezarlığında dua ve gözyaşlar arasında toprağa verildi. 

YERİ DOLDURULAMAZ

Bu arada kardeşinin ölüm haberiyle yıkılan ağabeyi  Erhan Çukurova ve çok sevdiği kuzeni arkadaşı ilhan Aceargın üzüntülerini dile getirerek, "onun yokluğuna alışayamayız. Ali'nin yeri doldurulamaz. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun" diyerek göz yaşı döktüler.