Ak Parti Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin ve Ak Parti Seyhan İlçe Başkanı Mustafa Özkan Bey Sağlık-Sen Adana Şube Başkanlığın da sağlık çalışanları ile bir araya geldi. Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu ve yönetim kurulunun ev sahipliğin de gerçekleşen programa Seyhan ve Çukurova ilçesinde ki sağlık kurumlarında görev alan sağlık çalışanları katıldı.
Sağlık çalışanları ve şube başkanı Bekir Nennioğlu ilçe başkanlarına Seyhan ve Çukurova İlçesinde ki sağlık kurumların da yaşadıkları sıkıntıları ve sosyo-ekonomik haklar konusunda taleplerini ilettiler.

Ak Partili Başkanlar Sağlık Çalışanları ile Buluştu
Talepleri dinleyen ilçe başkanları sağlık çalışanları olarak bu zorlu süreçte önemli bir sınav verdiniz ve verilen bu sınav da Dünya’nın ve milletimizin takdirini topladınız. Bizler elbette sosyo-ekonomik haklarınız konusunda taleplerinizi ilgili makamlara ileteceğiz ve çözümü konusunda takipçisi olacağız. Dediler.
Ak Parti İlçe başkanları Sağlık-Sen Adana Şubesi sizlerin taleplerini her platformda dile getirerek konun takipçisi oluyorlar bizler de Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu ve ekibine değer veriyoruz. Sağlık çalışanlarının tüm sorunları noktasında iş birliği içerisinde olarak sorunları tek tek çözeceğiz. Ziyaret hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile son buldu.