Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Kurban Bayramı öncesi Adana Mersin Otoyol üzerindeki uygulama noktasını denetleyerek uygulama noktasında durdurulan araçlardaki vatandaşlarımızın bayramını kutladı.

EMNİYET TEDBİRLERİNİ YERİNDE İNCELEDİ

Resim önizlemesi

Aktaş, vatandaşlarımızın Kurban Bayramını huzur ve güven içerisinde geçirmeleri amacıyla almış olduğumuz emniyet tedbirleri ile bu tedbirlerin etkisini yerinde görmek ve ayrıca ilimizin bağlantı yol güzergahlarında ve TEM otoyolunu kullanarak seyahat eden sürücülerde trafik güvenliğini konusunda yoğun bir farkındalık oluşturmak ve Hayatı Korumak İçin Kemerin Ses Getirsin sloganının yerleştirmek amacıyla Tarsus gişeler uygulama noktasını yerinde denetledi.

Resim önizlemesi

Denetleme öncesi video konferans yöntemi ile İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya trafik akışı hakkında bilgilendirme yapan Aktaş daha sonra uygulama noktasındaki görevlilerden trafik denetimleri hakkında bilgi aldı.

Resim önizlemesi

Uygulama noktasında durdurulan araçlardaki vatandaşlarla bir süre sohbet eden Aktaş, vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik edip trafik kurullarına uymaları konusunda bilgilendirip araçtaki kişilere çeşitli hediyeler verdi.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi