Adana Altıneller Okulları Mavi Bulvar Kampüsü temel atma töreni gerçekleştirildi. Bununla birlikte 9. Olan kampüs 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında açılacak.
Altıneller Okulları Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Şahin, Ali Şahin, Hasan Şahin, Veysel Karaca ile Genel Koordinatör Halil İbrahim Ertik ve iş dünyasının önemli isimlerinin katıldığı temel atma töreninde “hayırlı olsun” temennileri vardı.

‘HARİKA BİR OKUL YAPIYORUZ’

Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Şahin, Mavi Bulvar kampüsünün de teknolojik donanımlı ve modern bir okul olacağına dikkat çekerek, “Yine öğrencilerimizin donanımlı ve teknolojik sınıflarda eğitim görmesi, sosyal alan çalışmalarını daha rahat yapabilmeleri için çok harika bir okul yapıyoruz. Eğitim yatırımlarımız bununla sınırla kalmayacak. Altıneller Okullarını tercih ederek gücümüze güç katan değerli öğrencilerimize ve ailelerimize minnettarız. Her şey çocuklarımız için. Okulumuz 2019-2020 eğitim-öğretim yılında Adana’mıza hayırlı olsun. Temel atma törenimizde yanımızda olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.