Adana Altıneller Okulları Yöneticileri, Turan Akpınar’ın Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşar Yardımcısı olduktan sonra Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Mustafa Altınsoy’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Altıneller Okulları Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Şahin ve Veysel Karaca, yeni müdür Mustafa Altınsoy’u ziyaretlerinde kampüsleri, okulları ve çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

ALTINELLER’İ KUTLUYORUM

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ise Altıneller Okulları yöneticileri Ali Şahin ve Veysel Karaca’ya teşekkür ederek, Adana’da eğitim çıtasının daha başarılı hale gelmesi için hep birlikte çalışacaklarını söyledi. Mustafa Altınsoy, “Altıneller okullarının binlerce öğrencisi ve biri yapım aşamasında, ayrı noktalarda 9 kampüsünün olduğunu öğrendim. Nice başarılar diliyor ve kutluyorum. Eğitime yatırım yapan herkesi desteklemek bizim görevimiz. Adana eğitim anlamında başarılı bir şehrimiz. Elbette hedefimiz hep daha ilerisi olacak. Eğitim yükümüzü alan özel eğitim kurumlarımızla sürekli birliktelik içinde olacağız” dedi.