Türkiye Spor Toto 1. Lig maçında Altınordu ile Adanaspor karşılaştı.
Altınordu takımı sahaya şu kadro ile çıktı: Erce Kardeşler, Yusuf Acer, Hasan Hatipoğlu, Kerim Alıcı, Sinan Osmanoğlu, Muhammed Mert, Alican Özfesli, Sefa Yılmaz, Berkay Samancı, Anıl Koç, Murat UçarAdanaspor takımının 11'inde şu oyuncular yer buldu: Goran Karacic, Veli Kızılkaya, Berkan Yıldırım, Onur Akbay, Özkan Taştemur, Hakan Barış, Claudiu Bumba, Doğanay Kılıç, Gökhan Sazdağı, Ahmet Dereli, Famoussa Kone


İlk gol 40. dakikada Altınordu adına Berkay Samancı ile geldi. Maçın ilk devresi 1-0 bitti. İlk 45 dakikada Altınordu futbolcusu Kerim Alıcı sarı kart gördü. 50. dakikada Altınordu futbolcusu David Kılınç skoru 2-0 yaptı.
Adanaspor oyuncusu Famoussa Kone ile Altınordu oyuncusu David Kılınç sarı kartla ikinci yarıyı tamamladılar.


Maçın 2. yarısında Altınordu takımında Alican Özfesli ve Anıl Koç oyundan çıktı, David Kılınç ve Hüseyin Üner sahaya girdi, Adanaspor takımında ise Yener Arıca ve Robert Feczesin girerken Doğanay Kılıç ve Claudiu Bumba çıktı. Mücadele 2-0 bitti.
289 kodlu maçta İddaa'da Altınordu galibiyetine bahis oynayanlar 1.65 oranını kazandı.
Altınordu son 5 karşılaşmada 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi almış oldu. Adanaspor ise 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgilik performansa sahip.