Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Adana Şube Başkanı Mustafa Boz ve Başkan Vekili Şahin Özer, Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak'ımakamında ziyaret ettiler.

BOYDAK: GENÇLERİMİZ İÇİN SPOR SAHALARI YAPMAK İÇİN PROJELER ÜRETİYORUZ

Başkan Boydak bu anlamlı ziyaretten duyduğu menmuniyeti dile getirdi.Boydak ASGD Adana Şube Başkanı Mustafa Boz,ve Başkan Vekili ve Ceyhan Gazateciler cemiyeti başkanı Şahin Özer’e yeni yönetim kuruluna başarı dileklerinde bulundu. AnadoluSpor Gazetecileri Derneği'nin, hem mesleki konularda hem de Türk sporunu ilgilendiren sorunlarda önemli sorumluluklar üstlendiğini belirterek," ASGD'nin çalışmalarını takdirle izliyoruz.Bizde Bal ligindeki temsilcimiz Ceyhanspor'a, Ceyhangücün'e Doganspor'a,Büyukmangıt spor’a ve diğer Amatörler kulüplerimize gücümüz doğrultusunda yardım etmeye çalışıyoruz ve Genclerimiz icin halı saha ve semt sahaları yapmak için proje üretiyoruz"dedi

ASGD’DEN BOYDAK’A SPOR’A KATKILARINDAN DOLAYI PLAKET

ASGD Adana Şube Başkanı Mustafa Boz ve Başkan Vekili ve Ceyhan Gazateciler cemiyeti başkanı Şahin Özer Ceyhanspor’a ve amatör spor kulüplerine verdiği desteklerinden dolayı Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak’a Plaket taktim ettiler.

BOZ: ASGD GÜÇLÜ VE ETKİN BİR MESLEK KURULUŞUDUR

Ziyarette bir konuşma yapan ASGD Adana Şube Başkanı Mustafa Boz muhteşem bir genel kurul gerçekleştirdiklerini belirterek,"ASGD'yi güçlü ve etkin bir meslek kuruluşu olarak tanıtmaya başladık. Bütün Türkiye'ye hitabeden bir özelliği olması, tabii ki derneğin önemini daha da arttırıyor bizde bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz diye konuştu.

ATAŞBAK'A FORMA HEDİYE ETTİLER

Bu arada Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Yüreğir Demirspor Kulüp Başkanı İzzettin Turgut ve Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Adana Şube Başkanı Mustafa Boz'u makamında kabul etti. Bizler Adana’daki tüm Amatör ve Profesyonel kulüplerimize eşit mesafede bulunduğunu. Sporun ve Sporcunun her zaman, her alanda yanlarında olduğunu belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak konuşmasını şöyle sürdürdü; "Adana’da sporun daha iyi yerlere gelmesi için tüm takımlarımıza elimizden gelen desteği veriyoruz. Yüreğir Demirspor kulüp Başkanı İzzettin Turgut’a teşekkür ederim. Başkan Turgut ile hukukumuz çok eskilere dayanır. Adana’da bulunan zor şartlarda ayakta duran kulüplerden birinin Yüreğir Demirspor olduğunu biliyorum. Tesislerine okul yapıldı inşallah onlar da en kısa zamanda bir tesise kavuşurlar” Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak ile yıllara dayanan dostluğunu olduğunu belirten Yüreğir Demirspor Kulüp Başkanı İzzettin Turgut konuşmasında şunları söyledi;

"İçerisinde bulunduğum görevin ne kadar kutsal olduğunu, ne kadar zor olduğunu biliyorum. Her kulübü memnun etmek zor elinden gelen tüm gayreti gösterdiğini biliyorum. Kardeşime kulübümüzün formasını hediye ettik. Günümüzde her zaman söylediğim gibi uyuşturucu yaşlarının çok küçük yaşlara inmesi bizleri üzüyor. Bizlerde genç evlatlarımızın kötü alışkanlıklar yapmaması için onları spora yönetmek onları spora alıştırmak istiyoruz. Yüreğir Demirspor’u bir yerlere getirmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Yüreğir Demirspor Kulüp Başkanı İzzettin Turgut ve Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Adana Şube Başkanı Mustafa Boz tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak forma hediye ettiler. Ataşbak İzzettin Turgut ve Mustafa Boz kardeşime bu nazik jestlerinden dolayı teşekkür ederim dedi.