AK Parti Milletvekili aday adayı Av Yasin Beden Ceyhan AK Parti ilçe teşkilatında çok sayıda partililerin sevgi gösterisiyle aday, Adaylığını açıkladı. İlçe başkanı Cemal Saim Çetenak hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak başarılar diledi.
Adaylık açıklamasında İlçe başkanı Cemal Saim Çetenak, Kadın kolları başkanı Emine Sankiraylar, ilçe yönetim kurulu üyeleri Mustafa Elitaş, Abdil Oral, Ceyhan Şoförler odası Başkanı Ünal Kurt, Şöferler odası Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Aslan, Hanifi Uçar, Hazım Ceyhan, Mustafa Aslan, Ramazan Karaçora, Abdullah Adıgüzel ile birlikte çok sayıda partili vatandaşlar katıldı
AK Parti Milletvekili aday, adayı Av.Yasin Beden açıklamasında, 24 Haziran Seçimlerinin Türkiye’nin geleceğini ilgilendiren kader seçimi olduğunu belirterek, “İnşallah, 25 Haziranda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Başkan yapacağız” dedi.

24 HAZİRANTÜRKİYE’NİN ÜZERİNEN OYNANAN  SANARYOLARA KARŞI MİLLİ CEPHE OLUŞTURMALIYIZ

Av. Yasin Beden açıklamasına şöyle devam etti. Cumhur ittifakının Türkiye’nin üzerine karşı oynanan senaryolara karşı oluşan milli cephe olduğunu ifade eden Beden, “Bizlere milli ve tarihi bir sorumluluk yükleyen 24 Haziran Seçimleri, Cumhurun, yani milletin kendisini oylayacağı, milletin kendi kaderini belirleyeceği tarihi bir seçimdir. Bu seçim, Türk düşmanlığı besleyen egemen güçlerle, Türkiye muhalifliği yapanlarla mücadeledir. Bu millet 15 Temmuz’da nasıl birlik ve beraberlik içerisinde tek yumruk olmuşsa, Yeni Kapı ruhuyla nasıl tek vücut olmuşsa, 24 Haziran Seçimlerinde de Cumhur İttifakıyla kenetlenecektir.

BEDEN:24 HAZİRAN’DA MİLLETİN İRADE GALİP GELECEK

. Ülkemizin geleceğini ilgilendiren bu seçimlerde, Türkiye üzerinde oynanan çirkin senaryoları 15 Temmuz’da olduğu gibi, yine bertaraf edeceğiz. 16 Nisan’da olduğu gibi 24 Haziran’da da milletin iradesi çok daha güçlü bir şekilde sandığa yansıyacaktır” diye konuştu. 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin kaderini oylayacağı bir seçim olacağını söyleyen Milletvekili aday, adayı Yasin Beden, “Her seçim döneminde partimize olan teveccüh artıyor. Milletimizle gönül bağımız her geçen gün daha da güçleniyor. Bizim tek derdimiz, milletimize en iyi hizmeti sunmaktır.
 

LİSTEDE OLALIM, OLMUYALIM HEPİMİZ SAHADA OLACAĞI

Milletimizin, partimize olan ilgisi ve güveni sorumluluğumuzu arttırmaktadır diyen Beden, Hamdolsun bizler, bu sorumluluğun farkındayız ve bu inançla hareket ediyoruz. 24 Haziran’da da önemli bir seçim gerçekleştireceğiz. Çok çalışacağız. İnşallah, hemşerilerimizin desteğiyle Adana’dan en iyi oy oranıyla Ankara’ya güçlü bir destek sunacağız. Listede olan, olmayan dava arkadaşlarımızla, partiye gönül veren tüm kardeşlerimizle birlikte sahada olacağız. Unutmamalıyız ki, bizim için öncelikli olan davanın kendisidir. Davamız tüm makamların üstündedir. AK Partili olmak bu anlayışı gerektirir” diye konuştu.