1-Cilt sağlığında da çokça tercih edilen bir ürün olan karbonat ayak kokusunun geçmesinde oldukça etkilidir. Her gün düzenli olarak karbonatlı suyun içerisinde ayaklarınızı bir müddet bekletmeniz ayaklarınızdaki bakterilerin gitmesine neden olacak ve bu sayede ayak kokusunun önüne geçilmiş olacaktır.

Foto - 1-Cilt sağlığında da çokça tercih edilen bir ürün olan karbonat ayak kokusunun geçmesinde oldukça etkilidir. Her gün düzenli olarak karbonatlı suyun içerisinde ayaklarınızı bir müddet bekletmeniz ayaklarınızdaki bakterilerin gitmesine neden olacak ve bu sayede ayak kokusunun önüne geçilmiş olacaktır.

2-Ayak kokusunu önleyen diğer bir ürün ise lavanta yağıdır. Hoş bir koyuya sahip olan lavanta yağı ayaktaki bakteri ve mikropların giderilmesini sağlayarak ayak kokusunun giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca hoş kokusu sayesinde ayaklarınızın güzel kokmasını da sağlar.

Foto - 2-Ayak kokusunu önleyen diğer bir ürün ise lavanta yağıdır. Hoş bir koyuya sahip olan lavanta yağı ayaktaki bakteri ve mikropların giderilmesini sağlayarak ayak kokusunun giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca hoş kokusu sayesinde ayaklarınızın güzel kokmasını da sağlar.

3-Ayak kokusunu önlemenin pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Doğal pek çok bitkiyi kullanarak ayak kokusunun önüne geçebiliriz. Limon suyu, karbonat, sirke, ceviz yaprağı, adaçayı, nane, lavanta yağı, çay gibi doğal ürünleri kullanarak ayak kokusunun önüne geçmek oldukça kolay ve mümkün.

Foto - 3-Ayak kokusunu önlemenin pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Doğal pek çok bitkiyi kullanarak ayak kokusunun önüne geçebiliriz. Limon suyu, karbonat, sirke, ceviz yaprağı, adaçayı, nane, lavanta yağı, çay gibi doğal ürünleri kullanarak ayak kokusunun önüne geçmek oldukça kolay ve mümkün.