Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Ayhan Barut, herkesin Ramazan Bayramı'nı kutladı, 1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü'nde Adana'da yapılacak mitinge çağrı yaptı. Ramazan Bayramı dolayısıyla sağlık, mutluluk ve huzur temennisini paylaşan Barut, "Barış ve huzurun egemen olduğu, mutluluk, refah ve sağlık dolu yarınlara kavuşmak dileğiyle mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun. 1 Mayıs'ta Uğur Mumcu Meydanı'nda buluşalım" dedi.

"İYİ BAYRAMLAR"

Tek adam yönetimindeki Türkiye'nin ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan hayli zor günler yaşadığına dikkat çeken Ayhan Barut, "Herkes bilmeli ki ülkemizin yaşadığı bu tüm güçlükler ve zor dönem mutlaka sona erecek. Dayanışma ve yardımlaşma duygularıyla birlikte mücadele ederek her türlü güçlüğü yeneceğiz. Hiç endişeniz olmasın, daha yaşanabilir bir Türkiye'ye kavuşacağız sonunda. Bu duygularla, kimsenin dini, dili, inancı, etnik kökeni ve siyasi görüşü nedeniyle ötekileştirilip ayrımcılığa uğramadığı, adelet, barış ve huzurun egemen olduğu, mutlu ve refah dolu, sağlık dolu yarınlara kavuşmak dileğiyle mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Herkese şimdiden iyi bayramlar diliyorum" diye konuştu.

1 MAYIS MİTİNGİNE ÇAĞRI

Halkın iktidarında söz, yetki ve kararın halka verileceğini aktaran Ayhan Barut, "Farkı yaratan emektir. Emek en yüce değerdir. Bu bakış açımızla, 1 Mayıs İşçi ve Emekçilerin Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü'nde ekonomik kriz, açlık, işsizlik, yoksulluk ve adaletsizliğe karşı, 'İş, Ekmek, Özgürlük, Barış ve Demokrasi' taleplerimizi daha güçlü haykırıyoruz. Adana'da saat 15.00'da Uğur Mumcu Meydanı'nda düzenlenecek mitinge herkesi bekliyoruz. Yaşasın mücadelemiz, yaşasın 1 Mayıs!" şeklinde konuştu.