Emekli tıp doktoru Hasan Murt cübbesini giydi

Baro Başkanımız Av. Veli Küçük, Baromuzda staj dönemini tamamlayan emekli tıp doktoru 55 yaşındaki Hasan Murt’a düzenlenen törenle ruhsatını takdim etti.
Baro Başkanlık odasında gerçekleşen törende Baro Başkanımız Av. Veli Küçük, avukatlık mesleğine adım atan meslektaşına ruhsatnamesini takdim etti ve başarılar diledi.

Bir 3 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir
adana baro Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, yönetim kurulu üyemiz Av. Timur Ortatepe, Av. Törende Siirt Baro Başkanı Av. Nizam Dilek, Siirt Barosu TBB Delegesi Tahir Yılmaz’ın da yer aldığı törende Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Hasan Murt, yaptığı konuşmasında sağlık sektöründen sonra hukuk alanında hizmet edeceği için mutluluğunu ifade ederek, kendisine bu süreçte destek olan Av. Abbas Bilgili’ye teşekkür etti.

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
Hukuk fakültesini tercih ederken; para kazanmaktan ziyade, topluma faydalı olabilmeyi, biraz da rahat edebilmeyi düşündüğünü belirten Hasan Murt, “Hukuk manevi mutluluklar için tercih edilmesi gereken bir meslektir” dedi.
Meslektaşımıza cübbesini yanında staj dönemini tamamladığı Av. Abbas Bilgili ve Siirt Barosu TBB Delegesi Tahir Yılmaz birlikte giydirdi.
Adana Barosu Avukat Hak,ları Merkezi Tahir Yılmaz, Nizam Dilek, Abbas Bilgili, Adana Barosu Timur Ortatepe, Semih Gökayaz, Ali Şahin, Sabahattin Gümüş, Furkan Kılıç, Miyesser Ersalan Önenli, Arzu Bozyiğit, Abdullah Yangın,Veli Küçük, Sinem Tanrısınatapan Keskin

Bir bir veya daha fazla kişi ve iç mekan görseli olabilir