Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, babası Talat Terim'in vefat ettiği hastaneye geldi.
Fatih Terim, babası Talat Terim'in vefat haberinin ardından İstanbul'dan özel uçakla Adana'ya hareket etti.
Beraberinde Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ile geldiği kentte babasının cenazesinin bulunduğu Acıbadem Adana Hastanesine geçen Terim, burada başhekim Prof. Dr. Bülent Soyupak ve bir grup taraftar tarafından karşılandı.
Terim, aile yakınlarıyla hastanenin konferans salonunda bir araya gelerek taziyeleri kabul etti.
Adana Valisi Mahmut Demirtaş da İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ile hastaneye gelerek Terim ailesine başsağlığı dileklerini iletti.
Demirtaş, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, şunları söyledi:
"Fatih hoca hepimizin sevdiği bir isim, bu memlekette herkesin sevdiği bir isim. Babasını bugün kaybettik. Fatih hocamızı başsağlığı için ziyaret ettik. Allah rahmet eylesin, mekanını cennet eylesin. Fatih hocama da ailesine de Allah sağlık sıhhat versin."

 HASTANE AÇIKLAMA YAPTI

Bir süredir genel durum bozukluğu sebebiyle sağlığı takibe alınan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Talat Terim’in vefatıyla ilgili  Acıbadem Adana Hastanesi Direktörü ve Başhekimi Prof. Dr. Bülent Soyupak şu açıklamayı yaptı:

“Sayın Talat Terim, bir süredir genel durum bozukluğu sebebiyle hastanemizde izleniyordu. Kendisini bu sabah saat 8.50’de kaybettik.  Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.”

CENAZE TÖRENİ NETLEŞTİ

Bu arada Fatih Terim'in babası merhum Talat Terim'in cenazesi yarın öğle namazından sonra Asri Mezarlıkta defnedilecek.
Taziyeler yarından itibaren Adana Sheraton Otel'de kabul edilecek..

Ä°lgili resim