Basketbolda yerel lig maçları sona erdi

2023-2024 Sezonu Adana basketbol yerel lig müsabakaları tamamlandı. Başarılı olan takımlar Adana'yı il dışında temsil edecek. Yerel Lig ve okullararası müsabakalarda U 14, U 16 ve U 18 kız-erkek karşılaşmaları sona erdi.

Adana Basketbol İl Temsilcisi ve İl Hakem Kurulu Başkanı, Abdullah Kutlu, yerel lig ve okullararası müsabakaların sona erdiğini dile getirdi ve "İlimizi yerel ligler ve okullararası il dışında yapılacak olan, şampiyonalarda temsil edecek tüm takımlarımıza başarılar diliyorum." dedi.

İl Temsilcisi Abdullah Kutlu, U 10, U 11 ve U 12 ve ortaokullararası müsabakaların devam ettiğini belirterek "Sezon boyunca büyük mücadeleler vererek topluma faydalı gençler yetişmesinde büyük emekleri olan,kulüp yöneticilerimize, antrenörlerimize, sporcularımıza, sporcu ailelerimize, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar ve bünyesinde çalışan spor salonu amirlerimize, salon çalışanlarımıza, gözlemcilerimize, saha komiserlerimize, sağlıkçılarımıza,

Masa görevlilerimize, klasman, İl ve aday hakemlerimize, tertip kurulu ve il hakem kurulunda görev yapan basketbolumuzun paydaşlarına çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.