Yüreğir'de Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz?

Mart 2019 gerçekleşecek erken yerel seçim öncesi  Elit Haber başta Adana Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Merkeze bağlı Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam Belediye Başkanlığına aday olmayı düşünenlerin seçmenin nabzını tutmaya başladı. Sitemiz üzerinden yaptığımız "KİMİ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRMEK İSTERSİNİZ ?"sorulu anketeimize Yüreğir ile devam ediyoruz. 

Sarıçam’dan başlayarak her hafta bir ilçemizin adaylarını ve son olarak da Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını anketimizde yer veriyoruz. Anketimize günde sadece bir kez oy kullanmanız mümkün olacaktır. Anketimize hiçbir şekilde müdahale olmayacaktır.
Ankete sonradan dâhil olmak isteyenlerin, Öncelikle belediye başkanlığına yakışır mı? İşi gücü var mı?  Diye etkenler göz önüne alınacak. Rica ile Ahbap çavuş ilişkisiyle sıradan kimse eklenmeyecektir.
Anket bitiminden sonra sonuçlar ve  adayın aldığı oylar yine sitemizde ve sosyal medya üzerinden duyrulacaktır. 1 Hafta süreyle yayınlanacak olan anketimizde sizde katılarak kimi Yüreğir'de  belediye başkanı görmek istiyorsanız oyunuzu adayınıza verebilirsiniz. Şimdiden Tüm Başkan Adaylarımıza Başarılar diliyoruz.

SARIÇAM'DAN BİLAL ULUDAĞ ÇIKTI

Öte yandan bilindiği üzere ilk anketimize Sarıçam'dan başlamıştık. Burada "Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz?" sorunun ilk sonuçlarını belli oldu. İşte sarıçam'daki anket sonuçları: MHP'nin Mevcut Başkan Bilal Uludağ 18 başkan adayı arasında yüzde 18.64 ile birinci oldu. İkinci aday İYİ Partili Mehmet Koca yüzde 7.53,  AK parti'den Mehmet Akif Dostbil ise yüzde 7.17 ile üçüncü oldu.