Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan esnaf ziyaretlerine ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kiremithane, Kışla, Tahsilli Mahalleleri'nde vatandaşlarla buluşan Başkan Çelikcan “Yüreğir'de büyük işler başardık. Yüreğir'i modern ve daha yaşanabilir bir ilçeye dönüştürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Yüreğir'in yarınları için seferberiz” dedi.


Yüreğir’in gelişimi ve kalkınması için büyük bir gayret ile çalıştıklarını dile getiren Başkan Çelikcan yıllardır kaderine terk edilen ve yatırım görmeyen ilçenin kendi görev süresi içerisinde büyük yol kat ettiğini belirtti.
Yüreğir genelinde sorunların büyük oranda çözüldüğünü ifade eden Başkan Çelikcan “Hükümetimizin ve vatandaşlarımızın da ilgi ve desteğiyle Yüreğir’i modern ve daha yaşanabilir bir ilçeye dönüştürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Çocuklarımızın geleceği, Yüreğir'in yarınları için seferberiz.” şeklinde konuştu.

ŞEHİTLERİMİZE MİNNETTARIZ

Şehitler Orçun Kubat ve Özkan Altınok'un ailelerini ziyaret eden Başkan Çelikcan ''Şehitlerimiz için ne yapsak azdır. Onlar bizler için canlarını ortaya koydular. En yüksek mertebe olan şehitlik mertebesine ulaştılar. Şahadet mertebesi, bir müminin bu dünyada ulaşabileceği en son ve en ulvi makamdır. Geride kalan aileleri ise bizim için çok önemlidir. Şehitlerimizin yıldönümünde ailelerini ziyaret ederek acılarını paylaştık. Yüreğir Belediyesi olarak şehitlerimizin aileleri bizim için değerlidir. Her zaman yanlarında olduk ve olmaya devam edeceğiz.'' dedi.

ACILAR PAYLAŞILDIKÇA AZALIR

Yüreğir'de yakınlarını kaybeden vatandaşlara her türlü kolaylığın sağlandığını belirten Başkan Çelikcan ''Yüreğirli vatandaşlarımızın acılarını paylaşıp, sevinçlerine ortak oluyoruz. Acılar paylaşıldıkça azalır, sevinçler ise paylaşıldıkça çoğalır.

ESNAFLRIMIZIN YANINDAYIZ

Yüreğir'de esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dilediklerini belirten Başkan Çelikcan ''Esnaflarımızı ziyaret ederek istek ve taleplerini alıyoruz. Bölgesindeki sorunları yerinde görüyoruz.