Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yenidoğan Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Kocaispir, esnaf ve mahalle sakinleriyle sohbet etti.
“Belediye başkanının makamı sokaklardır” anlayışı doğrultusunda Yüreğir’i karış karış dolaşarak her fırsatta hemşehrileri ile kucaklaşan Başkan Fatih Mehmet Kocaispir, son olarak Yenidoğan Mahallesi sakinleri ile buluştu.

Resim önizlemesi
Yenidoğan Mahallesi’ne kazandırılan yeni parkı ve asfalt dökülen sokakları yerinde inceleyen Başkan Kocaispir, esnaf ve mahalle sakinleri ile sohbet edip çay içti. Başkan Kocaispir, hemşehrilerine Yüreğir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Resim önizlemesi
Mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini de birebir dinleyen Başkan Kocaispir’e ilgi oldukça yoğundu. Çocukları ile parka gelen kadınlarla ve gençlerle fotoğraf çektiren Başkan Kocaispir, mahalle esnafını tek tek ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Resim önizlemesi
Başkan Kocaispir’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri ise yapılan çalışmalar ve hizmetleri için teşekkür etti.

Resim önizlemesi