İYİ PARTİ Seyhan İlçe Başkanı Güngör Köse beraberinde İlçe teşkilat başkanları ile birkilte Seyhan'ın köy statüsünden mahalle olarak mücavir alanlarının içerisine dahil olan Yalmanlı, Karayusuflu, Bahçelievler, Serinevler ve Camuzcu Mahallelerine ziyaretlerde bulundu. Mahalle temsilcisi Ali Kaya'nın organize ettiği toplantıya bölge halkının ilgisi büyük oldu.
Mahallelerdeki kıraathanelerde sohbet havasında geçen ziyarette vatandaşlar İYİ Parti temsilcilerini bağırlarına bastı ve destek sözü verdi. Meslek grubu olarak büyük çoğunluğunu çiftçilerin oluşturduğu bölge halkının isyanı ise açıklanan pamuk fiyatlarına ve girdi maliyetlerinin yükseldiğine oldu.

UTANMALIYIZ Kİ BÖYLE VERİMLİ TOPRAKLARIMIZ VARKEN SAMANI İTAL EDİYORUZ

Mahalle muhtarları Mehmet Deniz, Ata Dağlı ve Turhan Böbürer'in de eşlik ettiği toplantılarda çiftçi hükümetin tarım politikasını eleştirdi. Pamuk taban fiyatını 1050 lira olarak açıklayan hükümeti çiftçiyle dalga geçiyorlar diye eleştiren vatandaşlar bu fiyatın mazot, gübre ve ilaç masraflarını bile karşılamıyor dediler.
Dünyanın en verimli topraklarına sahipken yurt dışından saman ithal eden hükümet açık açık Türk çiftçisi ile dalga geçiyor şeklinde şikayette bulundular.


Açıklamaları dikkatle dinleyen ve notlar alan İYİ PARTİ Seyhan İlçe Başkanı Köse ve beraberindeki heyet partilerinin tarım politikasını vatandaşa anlattı. Başkan Güngör Köse, İYİ PARTİ'nin iktidarında çiftçiye teşfiklerin artacağını dile getirdi ve çiftçiye ucuz mazot verileceği müjdesini verdi.
Merkez de partinin olmadığındanyakınan vatandaşlar İYİ PARTİ yi yakından takip ettiklerini ve her siyasi görüşten devlet ve millet sevdalısı, bayrak ve vatan için gözünü budaktan sakınmayan Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı olacağına inanıyoruz şeklinde konuştular.

KADIN DAYANIŞMASI

İYİ PARTİ yöneticilerini kucaklayan vatandaşlar heyete bazlama ve börek ikram ettiler. Karayusuflu Mahallesinde İkamet eden Elif ana ''Size iyi bakalım, siz bize Meral bacımızın emanetlerisiniz, biz size bakalım ki sizde üzerinize düşen doğruları bu millete anlatın'' sözleri ile kadın dayanışmasının en güzel örneği oldu.

KÖSE: AMACIMIZ ÖZGÜR BİR MEMLEKET VE HERKESE EŞİT ADALET

Köse ''Biz İYİ insanlar gittikçe artan şekilde hırpalanan insanlarımıza yalnız değilsin diyoruz. Genel Başkanımız Meral Akşener'in Bir siyasi partinin lideri iktidarının 16. Yılında millete adalet ve özgürlüğü vaat ediyorsa, sözün tükendiği yerdir. Artık bu yıpranmış defteri kapatma vakti gelmiştir düsturu ile sizlerin karşınızdayız'' dedi.
Ziyaretlerin ardından vatandaşlar ile hatıra fotografları çektiren heyet 25 Haziran sabahı Güneşli bir güne uyanmanın sözünü verdi.