Cennet Göztepe isimli 23 yaşındaki genç kadın sosyal medya hesabından annesinin boşanmış olduğu babası tarafından bıçaklı saldırıya uğradığını sosyal medyadan açıklayarak isyan etti.

Göztepe'nin açıklamasının tamamı şu şekilde:

"KİMSE MÜDAHALE ETMEDİ"

"Ben Cennet Göztepe, 23 yaşındayım. 15 yaşında bir erkek kardeşim var. Annem 6 eylül cuma akşamı 7 yıldır boşanmış olduğu babam tarafından yine bıçaklı saldırıya uğradı. Hem de bir hastanenin acilinde. Ne polis ne güvenlik vardı. Kimse müdahale etmedi."

"HASTANE KAMERA GÖRÜNTÜLERİNİ YOK ETTİ"

"Hastane kamera görüntülerini yok etti. Annemi korumaya çalışırken ben ve kardeşim de bir çok yerimizden yaralandik. Bu adam bir çok suçtan dosyası olan bir adam. Adı Soner Göztepe."

"UZAKLAŞTIRMA KARARI VARDI!"

"Uzaklaştırma kararı vardı, ev hapsi vardı, akşam 9 sabah 7 evden çıkamayacaktı ama gece 1de annemi ve bizleri öldürmeye teşebbüs etti. Dün gece ise yine serbest bırakıldı. Can güvenliğimiz yok. Bir çok evlât gibi ben de kardeşim de annesiz kalmak istemiyoruz."

"ANNEMİ KAYBETMEK İSTEMİYORUM"

"Annemi kaybetmek istemiyorum. Durumu ağır. Bizler de yaralıyız. O adam bir daha gelse kendimizi koruyabilecek durumda değiliz. Bu adamın cezasını çekmesini istiyoruz."