AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Cemal Akın, bir öğrenci velisi tarafından darp edilen öğretmen Gülizar Sarıaslan’ı okulunda ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini iletti.

ŞİDDETLE KINIYORUZ

Başkan Cemal Akın, “Edebali İlkokulu'nda görev yapan sevgili öğretmenimiz Gülizar Sarıaslan, maalesef bir veli tarafından darp edilmiştir. Bu saldırı, öğretmenimize yönelik kabul edilemez bir şiddet eylemidir ve okul yönetimi ile birlikte bu olayı şiddetle kınamaktayız” dedi.

ÖĞRETMENLERİMİZİN YANINDAYIZ

AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Cemal Akın, “Öğretmenlerimiz, toplumun en değerli varlıkları olan çocuklarımızın eğitim ve gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır. Onların saygıyla karşılanması, korunması ve desteklenmesi, toplum olarak hepimizin sorumluluğudur. Bu olaydan etkilenen öğretmenimiz Gülizar Sarıaslan'a desteklerimizi sunuyoruz. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve bu tür olayların bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz. Aynı zamanda, bu olayın sorumlularının adalet önünde hesap vermelerini beklediğimizi belirtmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.