Adana'da aynı evi paylaşan Muhammet Mustafa D. ile Yusuf S. arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada Muhammet Mustafa D. sinirlerine hakim olamayarak Yusuf S.'yi 15 yerinden bıçakladı. Talihsiz adam hastaneye kaldırılırken, saldırgan polis merkezine giderek teslim oldu.
Merkez Çukurova ilçesi Yüzüncüyıl Mahallesi'nde meydana gelen olayda, iddiaya göre aynı evde yaşayan ve aile dostları olduğu öğrenilen Yusuf S. ve Muhammet Mustafa D.(26) gece saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

Cinnet geçiren şahıs, beraber yaşadığı aile dostunu 15 yerinden bıçakladı

EKMEK BIÇAĞIYLA BIÇAKLADI

Tartışmanın büyümesi üzerine Muhammet Mustada D. mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla Yusuf S.'yi 15 yerinden bıçakladıktan sonra kaçtı. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri, 15 yerinden bıçaklanarak ağır yaralanan Yusuf S.'yi Balcalı Hastanesi'ne kaldırdı.

Cinnet geçiren kişi beraber yaşadığı aile dostunu 15 yerinden bıçakladı

TESLİM OLDU

Polis ekipleri saldırıyı gerçekleştiren şüphelinin yakalanması için çalışma başlattığı sırada, Mustafa D. polis merkezine giderek teslim oldu. Gözaltına alınan Mustafa D.'nin sorgusu devam ediyor.