M1 Adana’da mevcut çocuk ürünleri mağazaları olan Joker Baby, LCW, H&M ,YKM, Mango ,GAP, Marks & Spencer, Koton, Defacto, US Polo, Armağan Oyuncak, İdil Baby, Panço, Kitikate, Toyzzshop, Minipicco, Vicco, Tanca Plus Kids Adana’da başka hiçbir yerde olmayan zengin ürün çeşitliliği ile adeta “Çocukların Alışveriş Dünyası” gibi hizmet veriyor.

Resim önizlemesi

M1 Adana’da AVM girişlerinde HES kontrolü, maskesiz giriş yasağı gibi uygulamalar yanında ;yüzde 100 temiz hava sirkülasyonu sağlayan havalandırma sistemi, özel yatay mimari ile gelen geniş koridorlarda kolayca korunabilen fiziksel mesafe, yüksek hijyen standartları ve açık hava otoparkları M1 Adana Alışveriş Merkezi’nin en büyük avantajları arasında. Bu farklı ve üstün avantajları ile M1 Adana, bölgenin en çok tercih edilen ve en ferah alışveriş merkezi olmayı sürdürüyor. Eğitim sezonunun açılacağı bu günlerde çocukların Okul ihtiyaçları için en zengin ve avantajlı ürünlerin bulunabileceği adres; M1 Adana AVM.

Resim önizlemesi

M1 Adana AVM ; 2000 yılından bu yana 200 mağaza, 90.000 m2 kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, bünyesindeki ÇOCUK DÜNYASINA hitap eden zengin ulusal ve küresel onlarca marka ile çocuklara dair hemen her tür ihtiyacı karşılayabileceğiniz olanaklar sunuyor. Joker Baby, LCW, H&M ,YKM, Mango ,GAP, Marks & Spencer, Koton, Defacto, US Polo, Armağan Oyuncak, İdil Baby, Panço, Kitikate, Toyzzshop, Minipicco, Vicco, Tanca Plus Kids gibi birbirinden farklı binlerce ürün çeşitliliğine sahip dünya markaları ziyaretçilerinin çocuklara dair tüm ihtiyaçlarının karşılanmasında büyük bir avantaj sunuyor. Okulların uzun bir aradan sonra açılacağı bu günlerde özellikle Kırtasiye, çanta, Okul gereçleri için de A’dan , Z’ye tüm ihtiyaçları bulabileceğiniz bir adres M1 Adana AVM.

Resim önizlemesi