Ceyhan’ı yerinde dönüştürmek, sosyal demokrat ve halkçı projelerle, çalışmalarla öne çıkaran Belediye Başkanı Hülya Erdem, yarıyıl tatilinde öğrencilerin karne sevincine ortak oldu, çeşitli hediyeler sundu. Ceyhan’da görev süresi boyunca vatandaşları önceleyen, belediyenin tüm kaynaklarını Ceyhanlılar için sonuna kadar kullanan Çukurova’nın tek, Ceyhan’ın ilk ve tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Ceyhan bizim için bir sevdadır. Hangi şartlar altında olursa olsun Ceyhanlı komşularıma hizmet etmek benim için şereftir” dedi.

Resim önizlemesi

“ÇOCUKLAR, GELECEĞİMİZİ AYDINLATIYOR”

Ceyhan’da temizlik, spor, eğitim seferberlikleriyle dikkat çeken, gençlerin üniversite sınavlarında başarılı olabilmeleri için kreşten üniversiteye hazırlık kurslarına kadar eğitimin her kademesini düşünerek hareket eden Başkan Hülya Erdem, Hilal Işık Aşrak Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde düzenlenen etkinliklerde Ceyhanlı evlatlarının karne sevincine ortak oldu.

Resim önizlemesi
Kıymetleri çocukları ve ailelerini tebrik eden, güzel, neşeli ve huzurlu bir tatil dileyen Başkan Hülya Erdem, “Geleceğimizi aydınlatan çocuklarımız için çalışmaya, sağlıklı gelişimlerini desteklemeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi