Ceyhan Ticaret Borsası 2017 yılında en çok tescil ücreti ödeyen ilk 10 üyesini Plaketle ödüllendirdi.Ödül törenine Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aydar,Meclis Başkanımız Ali Cem Sandıkçı ve Yönetim ve Meclis üyelerimizle birlikte, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, CTO Meclis Başkanı Kasım Önük,Ceyhan EKK Başkanı İbrahim İkidağ, AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Cemal Saim Çetenak,Ceyhan Şöförler Odası Başkanı Ünal Kurt, Ceyhan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Tontu ile birlikte ilçenin STK Başkanları katıldı.

CTB Üyelerini ödüllendirdi…
Borsanın konferans salonunda gerçekleştirilen ödül töreninde açılış konuşması yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aydar "  Sanayicilerimizin bu üstün gayetleri ve çabalarını tebrik ediyorum. Ümit ve temennilerimiz odurki diğer tacir sanayicilerimizinde yalnız bölgemizde değil, ulusal ve uluslar arası alanlarda faaliyetlerinin artmasıdır ve temennimiz Artırılmasından yanayız" dedi.

ÜRETİM VE İSTİHDAM YARATMAYA YÖNELİK FAALİYETLERDE ÜZERİMİZE BÜYÜK GÖREVLER DÜŞMEKTEDİR

Başkan Aydar konuşmasına şöyle devam etti; "Bizler Borsa olarak İlçemizin, İlimizin ve Bölgemiz ’in gelişimini, Üretimi ve istihdamı yaratmaya yönelik faaliyette bulunan firmalarımızın çalışmalarını yakinen takip etmek ve üzerimize düşen görevi yerine getirmek noktasında gayretlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu. 

SANDIKÇI; BORSAMIZ YENİLİKÇİLERİ TAKİP ETMEKTEDİR

Ceyhan Ticaret borsası Meclis başkanımız Ali Cem Sandıkçı da, "Borsamız Türkiye sıralamasında 27 sırada ve bu yıl yapılan tescil artışından dolayı önümüzdeki yıllarda daha üst sıralarda olmasını temenni ediyoruz. Aynı zaman da Ticaret Borsası olarak Akdeniz bölgesi sıralamasında 4. sıradayız ve borsamız akredite çalışmalarını’ da yenilemektedir. Böylelikle borsamız ciddi bir şekilde Ççftçi ve tüccarların sorunları ile çok yakından ilgilenmekte olup ve üyelerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmanın çabasındayız" ifadesini kullandı.

EN ÇOK TESCİL ÜCRETİ ÖDEYEN İLK ON ÜYEMİZE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Konuşmaların Ardından en çok tescil ücreti ödeyen üyelerimize ödülleri verildi.
1. Üyemiz, Toprak Mahsulleri ofisine Ödülünü Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can takdim etti,
2. Üyemiz, Dörtler Tekstil Tarım Firmasına Ödülünü Ceyhan EKK Başkanı İbrahim İkidağ takdim etti,
3. Üyemiz, Sanka Tarımsal Ltd, Şti, Firma Sahibi ve Meclis Başkanımız Ali Cem Sandıkçıya ödülünü, SGK Strateji ve Geliştirme Daire Başkanı ve AK Parti AdanaMilletvekili adayı Mehmet Akif Dostbil takdim etti,
4. Üyemiz, Toprak Tarım Ürünleri adına ise CTB Yönetim Kurulu adına başkan yardımcımız Melih Çetin verdi,
5. Üyemiz, Ramazan Oğulları tarım ürünleri Firmasına ödülünü AK Parti Ceyhan İlçe başkanı Cemal Saim Çetenak takdim etti,
6. Üyemiz, Teks-Tar Arif Öyke tarım a ödülünü Ceyhan Şoförler ve otomobilciler odası başkanı Ünal Kurt takdim etti,
7. Üyemiz, Telli Tarım Firmasına ödülünü Ceyhan Bakkallar ve bayiler odası başkanı Ahmet tontu verdi,
8. Üyemiz, Ultar Tarım Firmasını ödülünüCTB Başkan yardımcısı Ferruh Arslan takdim etti,
9. Üyemiz, İrfan Savrun Tarım Firmasına ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar verirken,
10. Üyemiz Altınışık Tarım Firmasına CTO Meclis Başkanı KasımÖnük ödülü verdi.