Ceyhan Ticaret Borsası (CTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ferruh Arslan ve İbrahim Melih Çetin, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Aver ve Genel Sekreter Yeliz Aydar, Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’ı ziyaret etti.
CTB’de 1 Nisan tarihinde gerçekleştirilen organ seçimlerinin ardından oluşan yeni Meclis Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, çeşitli kurum ve kuruluşlara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.


Son olarak Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’la bir araya gelen CTB heyeti, ikili iş birliği konularında istişarelerde bulundular.
CTB heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, yaptığı konuşmada, yeni dönemde borsa yönetiminde görev alan Meclis Divanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar ise ziyarette yaptığı konuşmada, Ceyhan ekonomisinin kalkınmasına yönelik çalışmalara Borsa Olarak aralıksız devam edeceklerinin ifadesini kullandı.
CTB Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aydar ve Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı yatırımlar hakkında da bilgiler verdiler.


CTB Erzin Organize Sanayi Bölgesi’nin Temel atma töreninde

Temel atma törenine, Hatay Valisi Erdal Ata, Erzin Kaymakamı Ahmet Demirci, Ceyhan Kaymakamı Bayram Yılmaz, Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek, Çevre İl / İlçe Oda ve Borsa Başkanları, Yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.
Hatay Valisi Erdal Ata, törendeyaptığı konuşmada, ‘‘İnşallah bu Organize Sanayi Bölgesi faaliyete geçtiğinde bu bölgenin işsizlik oranı düşecektir. Bu bağlamda, Erzin Organize Sanayi BölgesininErzinimize, Hatayımıza ve Ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.
Temel atma töreninde bir araya gelen Ceyhan Kaymakamı Bayram Yılmaz, Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferruh Arslan, Borsa Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin Aver, Genel Sekreter Yeliz Aydar ve Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can istişarelerde bulundular.