Hayata geçirdiği sayısız projeleri, yatırımcılara yön veren programları ve araştırma raporlarıyla Adana'nın geleceğine ışık tutan hizmetlere imza atan Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD), inşaatı tamamlanma aşamasına gelen hizmet binasını üyelerine tanıttı. Çukurova GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Sakarya, üyelerin bağışlarıyla ve emeğiyle inşa edilen Çukurova GİAD Hizmet Binası’nın dayanışmanın eseri olduğunu vurgulayıp, derneğin 30’uncu kuruluş yıldönümünde Adana’ya çok amaçlı hizmet binası kazandırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını belirtti.

Resim önizlemesi

Nehir manzaralı tesis, yeşil alanlarla iç içe

Kentin en prestijli lokasyonları arasında yer alan Yenibaraj Mahallesi’nde, Adana Müteahhitler Birliği’ne komşu olan Çukurova GİAD Hizmet Binası’nın tanıtım kokteyli, kurucularından en yeni üyelerine kadar Çukurova GİAD ailesinin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Seyhan Nehri’nin eşsiz manzarasına nazır, yeşil alanlarla iç içe olan tesiste gerçekleştirilen ilk etkinlikte Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana’nın geleceğine yön veren genç iş insanlarına projenin başlangıcından günümüze uzanan öyküsünü anlattı.

Resim önizlemesi
Dostlukları pekiştiren sohbetlerin yapıldığı, canlı müzik eşliğinde keyifli anların yaşandığı kokteylde, Çukurova GİAD ailesine seslenen Başkan Ömer Faruk Sakarya, Adana Büyükşehir Belediyesi’nce tahsis edilen arsa üzerine inşa edilen Çukurova GİAD Hizmet Binası’nı pandemi ve zor ekonomik şartlara rağmen kısa sürede Adana’ya kazandırdıklarını söyledi.

Resim önizlemesi

“30’uncu yılımızda hizmet binasına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Dernek üyelerinin projeye büyük destek verdiğini, yapılan bağışlarla inşaatın hızla ilerleyerek planlanan takvimde tamamlanma aşamasına geldiğini kaydeden Başkan Ömer Faruk Sakarya, “Çukurova GİAD ailesi olarak sevgiyi, iyiliği ve güzelliği paylaşmaya devam ediyoruz. 30’uncu yılımızda Çukurova GİAD Hizmet Binası’nı Adana’ya kazandırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu projemiz, 200’ü aşkın üyemizin büyük destekleri ve emekleriyle ortaya çıktı. Tüm Çukurova GİAD ailesine desteklerinden dolayı sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Hizmet binamızın iç dekorasyonunu ve diğer ihtiyaçlarını da yine üyelerimizin destekleriyle eksiksiz şekilde tamamlayacağız. Yakın bir gelecekte de bu güzel eserin açılışını görkemli bir törenle gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Resim önizlemesi

22 Ekim’deki 30’uncu Yıl Balosu’nda Murat Boz sahne alacak

Başkan Ömer Faruk Sakarya, Çukurova GİAD’ın 30’uncu kuruluş yıldönümünü 22 Ekim Cumartesi akşamı Sheraton Otel’de düzenleyecekleri balo ile kutlayacaklarını duyurup, ünlü sanatçı Murat Boz’un sahne alacağı etkinliğe dernek üyelerinin ve misafirlerinin katılımını beklediklerini dile getirdi.

Resim önizlemesi