Türkiye’de profesyonel hizmetler alanında 30’uncu yılını tamamlayan Deloitte Türkiye, ‘Deloitte Sohbetleri’ toplantısının ilkini Adana Sanayi Odası (ADASO) iş birliğiyle 7 Aralık 2017 Perşembe günü, ADASO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirecek.
ADASO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek toplantıya, Deloitte Türkiye CEO’su Humphry Hatton ve Deloitte Türkiye İcra Kurulu Üyesi, Strateji ve İş Geliştirme Ortağı Hasan Kılıç katılım gösterecek. Türkiye ve dünyada iş dünyasının gündemindeki yer alan önemli konuların ve güncel değişikliklerin masaya yatırılacağı toplantıda, siber güvenlik, vergi reformu, yeni KDV kanunu gibi birçok gündem maddesi ile ilgili oturumlar düzenlenecek.
Deloitte’un alanında uzman isimleri; Risk Danışmanlığı Kıdemli Müdürü Cihan Salihoğlu, Denetim Hizmetleri Lideri Gaye Şentürk, Denetim Hizmetleri Ortağı Işıl Bilgin, Vergi Hizmetleri Lideri Ahmet Cangöz ve Vergi Hizmetleri Ortağı Orhan Kahraman’ın konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte, Adanalı yatırımcıların soruları yanıt bulacak.