Yeşilay Adana Şube Başkanı Zuhal Aslan ve yönetimi, Kadir gecesinde düzenledikleri iftar programına Adana Valisi Dr. Süleyman Elban katıldı. Konuklar, Birlik Beraberlik içerisinde Ramazan Ayının Feyz ve bereketini yaşamanın sevincini yaşadı.
Türkiye genelinde 120 şubesiyle çalışmalarını sürdürdüğünü açıklayan Yeşilay Adana Şube Başkanı Zuhal Aslan, “Sağlıklı bir toplum için bağımlılıkların oluşmadan önlenmesi, bireylerin küçük yaşlardan itibaren iyi yaşam alışkanlıkları kazanması büyük önem taşıyor.

Resim önizlemesi

Yeşilay olarak biz de bu bakış açısıyla pek çok proje hayata geçiriyor; okul sıralarından itibaren çocuklara ve hangi yaşta olursa olsun sağlığın peşinden giden tüm insanlarımıza temas ederek onların yaşam boyu sürdürecekleri alışkanlıklar edinmelerini hedefliyoruz. Genç Yeşilay Yönetimimiz ve spor kulübü yöneticilerimiz ile geleceğin gençlerinin yetişmesinde önemli roller alacağız. Bin aydan hayırlı Kadir gecesinde bizlerle iftar açarak bizleri onurlandıran Adana Valimiz Sayın Dr. Süleyman Elban ve katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

Resim önizlemesi

Ramazan Ayının Paylaşmak olduğunu ifade eden Adana Valisi Dr Süleyman Elban “paylaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinden biri daha sergileniyor. Kültürümüzün mihenk taşı olan her koşulda bir ve beraber olma, yardımlaşma ruhu; bu mübarek ay vesilesiyle daha yoğun yaşanıyor. Bu gün bin aydan hayırlı Kadir gecesi. Allah’ım yapmış olduğumuz hayır ve ibadetlerimiz kabul eylesin. Bu manevi ortamın, huzurumuzun, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını temenni ediyorum. “şeklinde konuştu.

 Resim önizlemesi