BAŞKAN ERDEM, ŞEHİT ERTAN SEVİM ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Kütüphane haftası nedeniyle Şehit Ertan Sevim Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Tüm sınıfları tek tek dolaşan Başkan Erdem öğrencilere kitap hediye ederek, geleceğin teminatı çocukların en iyi şekilde yetişmesinin birinci öncelikleri olduğunu söyledi.

Resim önizlemesi

Bu bilinçle hareket ettiklerini ve her fırsatta öğrencilerin ve eğitimcilerin yanında olduklarını ifade eden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya  Erdem; " Bugün Kütüphane Haftası öğrencilerimizle bir araya geldik. Şehit Ertan Sevim Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerimize kitap hediye ettik. Onlarla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kitap okuma alışkanlıklarını geliştirmek ve bilinçlenmeleri için tüm okullarımızda benzer çalışmaları yapmanın gayreti içinde olacağız" dedi.

Resim önizlemesi

 

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın her an yanlarında olduklarını dile getiren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; "Öğrencilerimizin yüzlerindeki gülümsemeyi görmek bizleri mutlu ediyor. Amacımız tüm öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlıklarını geliştirmek ve okuyan bir neslin yetişmesine katkıda bulunmaktır. Bu kapsamda okulumuzu ziyaret ederek öğrencilerimizle sohbet ettik. Bir nebze olsun yüzlerini güldürmek bizleri daha da mutlu ediyor. Öğrencilerimizle sık sık bir araya gelmeye devam edeceğiz" dedi.

Resim önizlemesi