BAŞKAN ERDEM, YEŞİLDAM'IN 20 YILLIK YOL SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURDU

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Yeşildam Mahallesinde vatandaşları ziyaret ederek Yeşildam'ın 20 yıllık yol sorununu çözüme kavuşturdu. Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yeşildam Mahallesi'nin yol sorununu çözüme kavuşturmak için tüm ekipleri seferber etti.

Resim önizlemesi

Mahalle sakinleri yapılan hizmetlerden memnun kalarak Başkan Erdem'e teşekkürlerini iletti.Tüm çalışmaları bizzat takip eden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; "Yeşildam Mahallesinde bugün asfalt çalışmalarımızı yaptık. Ekiplerimiz ile birlikte Ceyhan ve kırsalda bulunan mahallelerimizin sorunlarını çözüme kavuşturacağız. Tüm ekiplerimiz sizlerin emrinde olacak. Çünkü her şey sizin için, her şey Ceyhan için " dedi.

Resim önizlemesi

CEYHAN BELEDİYESİ GÜMÜRDÜLÜ MAHALLESİNE ÇIKARTMA YAPTI

Bu arada Ceyhan Belediyesi ve Adana Büyükşehir Belediyesi Gümürdülü Mahallesi'nde hizmet seferberliği düzenledi. Adana Büyükşehir Belediyesi ve Ceyhan Belediyesi Gümürdülü Mahallesi'nin sorunlarını çözmek temizlik bilinci oluşturmak ve vatandaşın sağlık kontrollerini yapmak için 250 personel ve 72 araç ile birlikte Gümürdülü Mahallesi’ne çıkarma yaptı.

Resim önizlemesi

Temizlik çalışmalarının tüm mahallelerde devam edeceğini dile getiren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Tüm ekiplerimiz ile birlikte Gümürdülü Mahallesi'nde seferberlik başlattık. Belediyemizin işlerini de aksatmamak için personelimizin tatilinden fedakârlık yaparak Ceyhan’a hizmet veriyoruz. 7 gün 24 saat Ceyhan için çalışıyoruz. 

Resim önizlemesi

Gümürdülü Mahallemizin her köşesi baştan sona temizlendi. Bozuk yollar onarıldı, rögarlar temizlendi, kötü görüntü oluşturan alanlarda çalışmalar yapıldı. Muhtarımız ve mahalle temsilcilerimizin talepleri ile vatandaşlarımızın sorunları çözüme kavuşturuldu. Ceyhan’ı, yaşadığımız şehri pırıl pırıl yapmak için, çalışıyoruz. Ceyhan merkezimize gösterdiğimiz aynı hassasiyeti kırsaldaki tüm mahallelerimize gösteriyoruz” dedi.

Erdem;  'Fedakârlık yaparak Ceyhan’a hizmet veriyoruz'

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi