Seray öğretmen evlilik yolunda ilk adımı attı

Milletvekili Dağlı, Seray Gizir ile Hasan Can Sangün’ün nişan törenine katıldı genç çiftin nişan yüzüklerini takıp ömür boyu mutluluklar diledi.


Gizir ve Sangün ailesinin evlatları dünya evine girmek için ilk adımlarını attılar. İngilizce Öğretmeni Seray Gizir ve Mimar Hasan Can Sangün aile arasında sade bir törenle nişanlandı. Yüzükleri AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı taktı.
Dünürler Nadide -Aydın Gizir ve Gülay-Hüseyin Sangün, evlatlarının nişan töreninde, onların mutluluklarına şahit olmanın gururunu yaşadı. Aile arasında yapılan nişan törenine her iki ailenin büyükleri ve AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı katıldı.
Adana’nın büyük ve tanınmış ailelerinden birine mensup olan İş adamı, Adana Mobilyacılar Sitesi eski Başkanlarından ve gelinin babası Aydın Gizir, “Kızım Seray'ın Hasan Can Sangün ile nişanında öncelikle AK Parti Milletvekilimiz Tamer Dağlı olmak üzere, Akkapı'mızın değerli din adamı İbrahim Altınbağ ve bizi onurlandıran tüm dost ve akrabalarıma teşekkür ediyorum. Allah evlatlarımızı mesut bahtiyar etsin, mutlulukları daim olsun” diye konuştu.


Genç işadamı damat Hasan Can’ın babası, Adana’nın tanınmış İşadamlarından Hüseyin Sangün ise, “Kıymetli Milletvekilimiz Tamer Dağlı ve tüm konuklarımıza evlatlarımızın bu mutlu gününde bizi yalnız bırakmadığı için teşekkür ederiz. Allah çocuklarımızı mesut etsin, darısı düğünlerine İnşallah” dedi.


Mutlulukları gözlerinden okunan genç çift Seray ve Hasan Can, aile arasında gerçekleştirilen nişan törenindeki o anları da sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı. İngilizce Öğretmeni Seray Gizir duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Ben de abiyeyle kahve servisi yapan ilk nişanlı kız kervanına girmiş oldum, çok mutluyum, Allah isteyen herkese nasip etsin.”