Ailece Atatürk ve Cumhuriyet Halk Partisi hayranı olduklarını belirten iş adamı CHP eski yöneticisi Muhammet Girici, “Seyhan, Zeydan Başkanla hizmet gördü. Buda göz ardı edilemez” dedi.

GİRİCİ AİLESİ CHP’NİN NEFERİ OLDU

Aile geleneğinden CHP sevdası ile büyüyen her dönem parti teşkilatlarında emeği bulunan ve tüm zamanlarını mahalle temsilcisi olan eşi Cemile Girici ile partisine çalışarak güç veren işadamı Muhammet Girici, partisine ailece gönülden destek veriyor. Her fırsatta Karaisalı ve Adana da Karaisalı'ların yoğun yaşadığı semtlerde vatandaşları toplayarak yaptığı seçim çalışmasıyla dikkat çeken Girici, seçmenin yerel seçimde CHP’’yi desteklemesi gerektiğini vurguladı.
Mart 2019 yapılacak yerel seçimlerde Seyhan’dan belediye meclis üyeliği için adaylık başvurusunda bulunacağını da açıklayan Girici, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a övgüler yağdırdı. Başkan Karalar ve ekibini Adanalılara unutulmayacak hizmetler yaptığını ifade eden Muhammet Girici şöyle konuştu:

ZEYDAN ADANA’DA TARİH YAZDI

“Adana ve Seyhan bugüne kadar görmediği hizmeti Zeydan Başkanın sayesinde görüyor. Başkan işçisine sahip çıktığı gibi ayrıca, semt pazarları, Seymere getirdiği yenilikler, kent meydanı projesi ve yaptırdığı çok amaçlı tesislerle Adana’mızda adeta tarih yazdı. Sayın Başkan oturduğumuz Tellidere semtine sırf vatandaşlarımız istiyor diye kreş, düğün salonu, seymer ve çok amaçlı yeni tesisler inşa ederek büyük takdir toplamıştır. Bizler Zeydan başkanın sunduğu yenilikçi hizmetlere kavuşmanın onur ve gururunu yaşıyoruz. Bu sebeplerden dolayı başkanımızı en büyük ödülü hak etmiş kendisini daha iyi yerlerde görmek arzusundayız.”