Vakıflar Haftası etkinlikleri kapsamında Gündoğdu Vakfı’nın destekleri ile Adana Gündoğdu Koleji kampüsünde düzenlenen bölgenin eğitim dünyasındaki en kapsamlı Kariyer Fuarı ‘G-KAF’22’ye şehrimizin ve ülkemizin seçkin üniversiteleri ile kamu ve özel sektör kuruluşları katılırken öğrenciler fuara büyük ilgi gösterdiler.

Gündoğdu Vakfı’ndan öğrencilere Kariyer FuarıDR. GÜNDOĞDU TEŞEKKÜR ETTİ

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, “Vakıf paylaşma kültürüdür. Vakıflar Haftamız kutlu olsun. Bu topraklardan kazandıklarını bu toprakların insanı ile paylaşan Gündoğdu Vakfı olarak önemli bir etkinliğe daha destek olmanın gururu içerisindeyiz. Kariyer Fuarımıza ilgi gösteren tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ediyorum. Gündoğdu Topluluğu olarak, Gündoğdu Kariyer Fuarında birbirinden değerli firmalar ve üniversiteler ile birlikte olduk.
Hangi üniversiteye gideceğim, mezun olunca kariyerime nasıl iyi bir başlangıç yapabilirim diyen öğrencilerimiz önemli kazanımlar elde ettiler” dedi.

Resim önizlemesi

ÖĞRENCİLER: ÇOK ANLAMLI

Hayalindeki üniversitelerde okumak ve iş hayatında başarılarılı olmak isteyen öğrenciler, fuarda bu konularda bilgiler edindiler. Öğrenciler, “Bizim için çok güzel bir etkinlik. Üniversiteler burada, büyük sanayi kuruluşları burada ve hepsinden bir şeyler öğrendik. Çok yararlı bir fuar oldu” dediler.

Resim önizlemesi

Kamu ve özel sektör kurumları/üniversiteleri, meslek odaları, dernekler,  işbirliği ile düzenlenen kariyer etkinlikleridir. Temel hedefi, tüm gençlere birer yetenek olduklarının hissettirilmesi.
Ülkemizin her bölgesinde bulunan üniversitelerimizin tanıtımı, öğrencilerimize fikir alışverişi zemini oluşturma imkânı sağlanacaktır.
Bölgemizin iş sahalarının aktif şekilde stant kurarak, işverenler ile ilişkilerin güçlendirilmesi ve kariyer ve öğrencilerin geleceğin meslekleri hakkında fikir alışverişinde bulunulması.
Alanlarında uzman kişilerden sunumlar, atölye çalışmaları ve seminer programları yapılarak, özgüven, fikir, paylaşım, kariyer gelişimlerine destek verilmesi.

Resim önizlemesi

KİMLER KATILDI

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ, KAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ, ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ-KARİYER MERKEZİ Stant-Atölye : "GELECEĞİMİ PLANLIYORUM", SABANCI ÜNİVERSİTESİ, DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ, YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ, ADANA ALPARSLAN TÜRKEŞ ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
, GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ
KIBRIS AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ, YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ, LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ, ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ, PIN AKADEMİ, YİNKADER STAND VE ATÖLYE, AIESEC, GRAND SHERATON, ARINÇ SÖNMEZ "21. YY'da KARİYER YÖNETİMİ", MEDİCAL PARK Gen. Müd. Yrd. YASEMİN HALEFOĞLU "SAĞLIK VE KARİYER", SENFONİ, EDUCATİON USA, MERSİN KARİYER MERKEZİ & MİGROS BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ, BOSSA, CEYTECH, İŞKUR ATÖLYE ÇALIŞMASI, MAKİNSAN, ORTADOĞU HASTANESİ, TEMSA, Praxis Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, MİOX TEKNOLOJİ, İNTERGLASS, ICES TURKEY  YURTDIŞI DANIŞMANLIK, DOÇ. DR. YUSUF ZİYA HALEFOĞLU (ÇÜ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ(Ç.Ü. TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ AŞ), MAJOREL TÜRK TELEKOMÜNİKASYON ŞİRKETİ, THK, T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI-ADANA TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ, DOĞU AKDENİZ TARIMSAL ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ, GİZEM MAVRUK “İNSAN KAYNAKLARI PERSPEKTİFİNDEN KARİYER PLANLAMASI”, MEÇ KİTAP KIRTASİYE VE CAFE, SEYHAN BELEDİYESİ TEKNOLOJİ VE İNOVASYON MERKEZİ, SEYHAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ E-SPOR, TUYAFED