Türkiye’nin önde gelen hastaneleri arasında önemli bir yeri olan Balcalı hastanesi başmüdürü Ali Önal, hastaneye tedaviye gelen hasta ve yakınlarına yardımcı olmak için seferber oluyor. Tanıdığı veya tanımadığı hasta ve yakınlarına yardımcı olmayı kendine vazife sayan Ali Önal, çevresinde insanlığa ve değer verdiği için takdir görüyor.

Görüntünün olası içeriği: Yusuf Akıncı, oturuyor, ekran, takım elbise ve iç mekan

BEN DEĞİL BİZ

Göreve geldiği günden bugüne kadar  Balcalı hastanesinde herkesin yardımına koşan başmüdür Ali Önal için en önemli olan “Ben değil, Biz “ ilkesini bugüne kadar sürdürmesi ve bu ilkesinin de her zaman arkasında durmuş bir bürokrat. Hastane kuralları çerçevesinde hasta ve yakınlarına kim olurlarla olsun yardımcı olmayı kendisine vazife sayarak görevini başarı ile sürdürüyor.

HASTALARIMIZ ÖNEMLİ

Türkiye’nin değişik İllerinden ve Arap ülkelerinden gelen hastaların da tedavi gördüğü  Balcalı hastanesinde Başmüdür Ali Önal, Başhekimin talimatlarıyla hasta ve yakınlarına en iyi hizmeti vermeyi kendisine görev saymış, hasta ve hasta yakınlarının memnun olması için hastane olarak çaba sarf ediyor ve bu çabası da takdir topluyor. Böyle bürokratların olması Adana için bir şans…(Çukurovapress-Ali Boz)