Adana’da Yurt Dışı Eğitim üzerine faaliyet gösteren Apollon Edu Genel Direktörü Gürol Karataş, Amerika, Kanada, İngiltere gibi ülkelerde yabancı dil yada üniversite eğitimi görmek isteyenler için her bütçeye uygun paketler olduğunu söyledi.
Gürol Karataş, her işte olduğu gibi yurt dışı eğitimde de güvenin ve müşteri memnuniyetinin esas olduğuna ve buna dikkat ettiklerine değinerek Apollon Edu hakkında şunları söyledi: Bizim temel noktamız öğrencilere ve ailelere ücretsiz bir eğitim danışmanlığı sunmak bunun bir ücreti yok. Onun dışında dil okuluna, yüksek lisansa, üniversiteye, 9-17 yaş grubu çocuklar için yaz kamplarına öğrenciler gönderiyoruz. Bununla beraber ek olarak da konsolosluklarla birebir görüşerek turistik vize işlemleri yapıyoruz. Gitmek isteyenlere işlemlerini doğru ve eksiksiz yapmaları noktasında destek oluyoruz.

Son yıllarda yurt dışı eğitim ve dil okullarına artan bir talep var. Dil eğitimi ülkemizde de çok iyi veriliyor ama yurt dışına gitmenin en büyük avantajlarından biri konuşmayı güçlendirmesidir. Giden öğrenciler bunun farkını dönünce anlatıyor. Yurt dışında üniversite eğitimi görmek, yüksek lisans yapmak yada dil okuluna gitmek için her ülkeye göre uygun şartlar var. Mesela Kanada’da bir haftalık dil okulu maliyeti bin Kanada dolarıdır. Kısaca herkes yurt dışında eğitim görebilir.

LOS ANGELES VE LAS VEGAS’TA OFİSLERİ VAR

Amerika’da Los Angeles ve LasVegas’takendi ofislerimiz var.Çünkü buralara giden kişi çok fazla. Hollywood’un, birçok filmin orada çekilmesi, eğlence merkezlerinin çok olması nedeniyle etiket şehirler. İstanbul-Los Angeles arası direk uçuş var. Orada öğrencilerimize veya turistik olarak gitmek isteyen kişilere her türlü opsiyonu sunuyoruz. Bunun içinde konaklama, araç kiralama, cep telefonu hattı, rehberlik, geziler gibi.