İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU, ADANA'DA

Ankara'dan uçakla sabah saatlerinde Adana Havalimanı'na gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu, Adana Valisi Süleyman Elban ve beraberindeki heyet karşıladı. Bakan Soylu ve Vali Elban, ilk olarak kentte restore edilen Tarihi Kız Lisesi'ni gezdi.

Resim

Burada kent protokolü ile bir süre sohbet eden Bakan Soylu, Adana Güvenlik Toplantısı'na katıldı. Toplantıya Vali Süleyman Elban, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Milletvekilleri Abdullah Doğru, Ahmet Zembilci, Tamer Dağlı, Emniyet Genel Müdürlüğü'nde görevli daire başkanları, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ve kent protokolü katıldı. Toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Resim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adana'da güvenlik toplantısına katıldı.Bakan Soylu, sabah saatlerinde havayoluyla Adana'ya geldi. Soylu'yu Adana Havalimanında Adana Valisi Süleyman Elban, AK Parti Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı, Jülide Sarıeroğlu, Ahmet Zembilci, Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci ve çok sayıda bürokrat karşıladı.
Soylu daha sonra Adana Valiliği ek binası tarihi Kız Lisesine geçti. Burada şeref defterini imzalayan Bakan Soylu ardından güvenlik toplantısına geçti.Ankara'dan da bir çok ismin katıldığı güvenlik toplantısı basına kapalı olarak devam ediyor.Bakan Soylu daha sonra Adana Emniyet Müdürlüğü bahçesinde araç teslim törenine katılacak ardından muhtarlarla bir araya gelecek.

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU, ADANA'DA