2.El faaliyetlerini sürdüren markası Noyaner Otomotiv sunduğu çözümlerle sektöre katkı sağlamaya devam ediyor. İç pazarda sektöre katkı sağlamaya devam eden Noyaner Otomotiv Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı sürdürüyor.
2.Elin güvenilir adresi olma yönündeki çalışmalar daha da pekiştiriliyor. Müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz.”

NOYANER BÖLGEDE FARK ATIYOR

Çukurova’nın incisi Türkiye’nin ikinci elde güvenilir adresi Noyaner Otomotiv olduğunu ifade eden Noyaner Otomotiv Genel Müdürü Gökhan Günay, Hyundai bayiliğinin yanı sıra ikinci elde yaptıkları yeniliklerle bölgenin prestijli araç çeşitliliğine sahip olduğunu söyledi. Gökhan Günay, Tüm araçlarda expertiz garantisi ve km garantisi deneyimli personeli çözüm odaklı yönetimiyle geniş araç kapasitesiyle bölgede fark yaratmaya devam ettiklerini belirterek şunları kaydetti.

İkinci elin güvenilir adresi Noyaner Otomotiv

“noyanerikinciel.com sitemizi ziyaret ederek aracınızın değerini öğrenebiliyor ederinde satabiliyorsunuz . Takas işlemlerinde ince çizgileri olan Noyaner Plaza profesyonel mekanik ve teknik ekibinin kontrolü sonrası her marka araçta takas imkanı sunuyor.
Noyaner Plaza’nın anlaşmalı bankaları 30 dakika içerisinde müşterilerine problemsiz kredi imkanı da sunuyor.
Ceyhan yolu üzeri polis okulu kavşağında bulunan Noyaner Plaza’ya uğrayabilir.
Araçları yakından görüp test sürüşü yapabilirsiniz. Vizyonumuz : Otomotiv sektöründe hizmet veren bayiiler arasında en iyi ve en yenilikçi şirketlerden bir tanesi olmak
Misyonumuz : Kalite-fiyat oranını doğru sağlayarak müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak. Çukurova’da bize duyulan güveni Türkiye’de yaşatabilmek.