Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın talimatıyla vatandaş odaklı daha yaşanabilir bir Adana için atağa geçen ASKİ, kırsal mahallelerin altyapı hizmetlerinde sınır tanımıyor.
Sorunsuz altyapıinşa etmek için gece gündüz demeden çalışıp projeler üreterek hayati önem arz eden ve can suyu niteliğinde olan yatırımlar ASKİ ile hayat bulurken, kırsalda yaşayan vatandaşların sorunlarına da anında çözüm buluyor.

Resim önizlemesi
ASKİ, kırsalda yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedefliyor.
Vatandaş odaklı memnuniyetin sürekliliğini hedefleyen ASKİ, her durumda ve koşulda kimse mağdur olmasın diye canla başla çalışarak altyapı sorunlarını tarihe gömüyor.

Resim önizlemesi
Aladağ İlçemizin kırsal mahallelerinde yaşayan,uzun yıllardır zor şartlarda yağmur çamur demeden buz gibi havalarda bile ihtiyaçlarını gidermek için ilkel yollarla su taşıdıklarını anlatan bölge halkı‘’çeşmelerindenilk defa akan içme suyunu gördükçe keyiflerinin yerine geldiğini, mutlu olduklarınıve hayatlarının çok kolaylaştığını dile getirdiler.
Mahalle sakinleri ‘’Yapılan hizmetlerden dolayıbaşta Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar olmak üzeretüm ASKİ Genel Müdürlüğü personeline teşekkürü bir borç biliriz’’ dedi.