Adana'da komşusunun aldığı otomobil yüzünden baba ve annesine laf atan kardeşini öldürdüğü ileri sürülen zanlı adliyeye sevk edildi.
Edinilen bilgiye göre, olay dün gece  Sarıçam ilçesi, Şahintepe Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Muhammet (22) ve  Ahmet Uludağ (24) kardeşler, 16 yaşındaki kız kardeşleri Ş.'nin, doğum günü için babaları Ali Rıza  Uludağ'ın (61) evinde toplandı. Kutlama yapılırken Muhammet  Uludağ, "Baba, yan komşu araba almış" sözüne ağabeyi  Ahmet Uludağ ise, "Bunlar da anne baba mı?" diye tepki gösterdi.
Bu söz üzerine Muhammet  Uludağ, ağabeyine, "Babamla nasıl konuşuyorsun sen?" diye çıkışınca tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışma sonrası, Muhammet  Uludağ'ın fırlattığı taş annesine çarptı. Bunun üzerine iyice sinirlenen  Ahmet Uludağ, yanında taşıdığı bıçağı çıkartıp, kardeşini karnından bıçakladı. Kanlar içinde yere yığılan Muhammet  Uludağ, ambulansla  Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne kaldırıldı, ancak doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı.

22 Yaşındaki Genç Tartıştığı Abisi Tarafından Öldürüldü, System.String[]
Kardeşini ambulansa bindirip, onunla birlikte hastaneye geldiği öğrenilen  Ahmet Uludağ da polis tarafından hastanede gözaltına alındı. Zanlının babası Ali Rıza  Uludağ, "Kızım Hatice'nin doğum gününü kutlamak üzere evde toplanmıştık. Muhammet, 'Baba, yan komşu araba almış' derken, Ahmet de; 'Bunlar anne baba mı?' diyerek söylenmeye başladı. Ahmet'e; 'Ayıp değil mi? Benimle nasıl bu şekilde konuşursun?' diye tepki gösterdim. Muhammet de ona; 'Babamla nasıl böyle konuşursun' diye çıkıştı" dedi.

Komşunun Otomobili İçin Kardeşini Öldürdü, System.String[]
Uludağ, ifadesini şöyle sürdürdü: "İki kardeş arasında tartışma çıktı. Ahmet, diğer odaya gitti ve döndüğünde elinde bıçak vardı. Muhammet bunu görünce kaçmaya çalıştı, ancak Ahmet onu yakalayıp bıçaklamaya başladı. Komşulardan yardım isteyip, polis ve ambulansa haber vermelerini istedim. Oğlumu hastaneye kaldırdık ama kurtaramadık. Büyük oğlum Ahmet'ten şikayetçiyim."
Zanlı emniyete götürülerek sorguya alındı. Zanlı sorgusunda bir anlık öfkesine yenik düştüğünü ağebeyini öldürdüğü için pişman olduğunu söylediği öğrenildi. Zanlı daha sonra adliyeye sevk edildi. Ölen Muhammet  Uludağ'ın cenazesi
toprağa verildi.