Türkiye genelinde binlerce gönüllüsü ve vakfa kayıtlı hasta ve aileleriyle bir arayan gelen LÖSEV, 4 Kasım Cumartesi günü Fuzuli Caddesinde düzenlediği Farkındalık Kortejinde onlarca gönüllüsü, aile ve destekçisi ile “Biz Kazanacağız” diyerek, el dövizleri ve balonlarla renkli görüntüler oluşturdu. Hem gönüllü ve kayıtlı ailelerini buluşturmuş oldu hem de lösemili çocukların sesini tüm Adana’ya duyurdu. Katılımcılar yol boyunca sloganlarla birlikte “ Sevgi, iyilik ve umut dolu MÜCADELEMİZ sürüyor” mesajı verdi. Ardından Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen Lösemili Çocuklar Spor Şenliğinde lösemili çocuklar ve aileleri gönüllü palyaçolar, bubble show, sihirbaz ve farklı sportif aktiviteler eşliğinde eğlendi. LÖSEV ’in Gönüllü Korosunun sahne aldığı şenlikte lösemili çocuklar ve aileleri keyifli zaman geçirdi.

Resim önizlemesi

Hatay’daki Lösemili Çocuklar Unutulmadı

Hatay’da depremden etkilenen lösemili çocuklar unutulmadı. 5 Kasım’da Hatay’ın Defne ilçesinde bulunan konteyner kentte alanında düzenlenen Lösemili Çocuklar Şenliğinde kostüm giymiş gönüllülerle buluşan lösemili çocuklar ve aileleri, birçok aktivitenin yer aldığı etkinliklerle keyifli zaman geçirdiler.      

Resim önizlemesi

7 Kasım’ı Turuncuya Boyuyoruz

Ülkemizde her yıl LÖSEV’in öncülüğünde Kasım Ayının ilk haftası 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası olarak anılmakta ve Millî Eğitim Bakanlığınca özel haftalar kapsamına alınmaktadır. Löseminin sembol rengi turuncu ile farkındalığın yaratılacağı hafta kapsamında yapılan tüm etkinlikler dışında 7 Kasım günü “Ben de LÖSEV'in ve Lösemili Çocukların yanındayım, turuncumla farkındayım” diyorsanız turuncu renkli kıyafet ya da aksesuarlarınızla bireysel ya da kurumsal fotoğraflarınızı #BizKazanacağızLÖSEV hashtag ve @losev1998 etiketiyle sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir mücadelelerinde yanlarında olduğunuzu duyurabilirsiniz.  

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi