M1 Adana Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerini fiyat ve seçenek açısından çok avantajlı alışverişin yanı sıra eğlenceyle ve kültürel etkinliklerle de buluşturmayı sürdürüyor. M1 Adana’da bu kez kahkaha dolu açık hava sinema keyfi başladı. Adanalılar hafta sonu “Aykut Enişte” ve“Bayi toplantısı” filmini yıldızların altında keyifle izleme olanağı buldu. Geleneksel hale gelen Açık Hava Sineması, bu yılda birçok filmi açık hava sahnesinde seyirciler ile buluşturmaya devam ediyor, Adanalıların yaz gecelerini renklendiriyor.

Resim önizlemesi

M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, ziyaretçilerin Adana’da her mevsimi en konforlu ve en keyifli şekilde geçirebilecekleri şekilde tasarlandığını ifade etti. Öz, “M1 Adana’da 5 hafta boyunca her Cuma ve Cumartesi akşamı saat 20.00’de Açık hava sineması etkinliği gerçekleştireceğiz. Tüm ziyaretçilerimizi açık hava sinema keyfini yıldızların altında izlemeye davet ediyoruz” dedi.

M1 Adana AVM’nin kurulduğu günden bu yana Adana ve tüm bölgede farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıdığına dikkat çeken Öz, “M1 Adana yatay mimarinin sağladığı ferah yapısı, açık alanları, sağlıklı fiziki koşulları, %100 temiz ve taze havasıyla, ziyaretçilerine yıllardır güvenli bir alışveriş ve sosyal yaşam alanı sunuyor.” dedi.