"HEPSİ SAĞLIĞINIZ İÇİN"

Covid-19 önlemlerimiz ve uygulamalarımız Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından “Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi” ile tescillendi. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde çalışanlarının, ailelerinin ve ziyaretçilerinin sağlığını korumak, hijyenik bir çalışma ortamı yaratmak adına, bir çok önlemi hayata geçiren ve titizlikle uygulayan M1 Adana Alışveriş Merkezi bu çalışmalarını sertifikalandırarak bir sorumluluk örneği daha sergiledi.

Bölgemizin ve ülkemizin Perakende sektöründe önde gelen Alışveriş Merkezlerinden biri olan M1 ADANA AVM , TSE Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı kapsamında yapmış olduğu başvuru ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) uzmanları gerçekleşen, denetimler sonucunda TSE tarafından verilen “TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi”ni almaya hak kazandı.

Resim önizlemesi

M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz pandemi döneminde alınan tedbirleri ve yapılan başvuru sonrası gelinen süreci şu şekilde özetledi: “Sürecin en başından itibaren virüsten hep bir adım önde olma amacıyla tedbirlerimizi sıkı tuttuk. Tedbirlere öncelikle ofislerimizden başladık. Bu süreçte çalışanlarımız nöbet sistemi ile gerek ofisten gerekse evlerinden çalışmalarına devam ederken, durması mümkün olmayan hizmet alanlarımızda minimum personel ile çalışmayı organize ederek vardiya saatlerimizi revize ettik. Kendi içimizdeki bu uygulamaların yanı sıra ziyaretçilerimiz için sosyal mesafe ve maske kullanımı konusunda titiz davrandık. AVM girişlerinde ateş ölçümleri, tüm ortak alanlarda ki periyodik dezenfekte işlemleri, bulaş riskini azaltabilmek amacı ile m²’ye göre kullanım alanları düzenlemeleri, tüm alanlarda ki sosyal mesafe kuralları, ve uygulamalarımız ile hem mağaza çalışanlarımız hem de ziyaretçilerimiz için güvenli bir ortam oluşturduk.” dedi.

Yalçın Öz : “Pandemi süresince aldığımız önlemler, gösterdiğimiz özen, uyguladığımız yüksek kalite ve hijyen standartlarımız sayesinde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından “Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi” ile tescillendik. Tüm misafirlerimiz ve çalışanlarımızın sağlığına verdiğimiz önemin göstergesi olan bu belgeyi duyurmaktan mutluluk duyarız.” dedi.