Milli Takıma tekrar dönmek isteyen Balotelli ünlü teknik adamın transfere engel olduğunu itiraf etti. Öte yandan en çok kızdığı durumu hayranlarıyla paylaşırken sözleri olay yarattı.
Süper Lig transferiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Adana Demirspor'un İtalyan golcü Mario Balotelli çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldız isim transfer itirafında bulunurken Mancini ile arasında geçen diyaloğu anlattı.

HERKES BENİM BİTTİĞİMİ DÜŞÜNÜYOR

"TÜRKİYE'DEN YÜRÜYEREK YOLA ÇIKARIM"

Balotelli açıklamasında, "İki buçuk yıldan sonra çok iyi ve kendimi İtalya Milli Takımı'na dönmek için hazır hissediyorum. 40 metreden bile gol atabilirim. Bu bir rüya olurdu. Mart'taki kadroda olmak için İtalya'ya şu anda Türkiye'den yaya olarak yola çıkabilirdim." diye konuştu.

ÇOK CAHİL İNSAN VAR

"MANCINI ÇAĞIRSIN, SAĞ BEK BİLE OYNARIM"

İtalya teknik direktörü Mancini ile de ilişkilerinin harika olduğunu belirten Balotelli, "Onunla her zaman mükemmel ilişkiler içerisinde olduk. Milli takıma dönebilmem için benden istediklerini söyledi ve yapacağım. Benden ne istediğini zaten bir kaç kez söylemişti. Mancini beni çağırırsa sağ bek bile oynarım, hiç sorun değil." açıklamasını yaptı.

ÇİNE GİTMEME MANCINI ENGEL OLDU

'HERKES BENİM BİTTİĞİMİ DÜŞÜNÜYOR'

Gazete okumadığını ve bu konuda kendisine kardeşinin yardımcı olduğunu belirten Balotelli, "Takip etmiyorum, kardeşim bana gerekli bilgileri veriyor. Herkesin benim bittiğimi düşündüğünü söylüyor. Hangi takımda oynarsam oynayayım ben hiç bir zaman fark yaratamayacağım korkusunu yaşamadım."

SERGEN YALÇIN SÖZLERİ

"ÇOK CAHİL İNSAN VAR"

Belotelli'nin diğer açıklamaları ise şöyle: "En çok kızdığım şeylerden bir tanesi İtalya'da çok fazla cahil insan var. İtalya Avrupa Şampiyonu oldu. Üst üste kazanma rekorları kırdı ama ilk yenilgide hemen çamur atmaya başladılar. Biraz iyimserliği hak etmediler mi?"

'ÇİN'E GİTMEME MANCINI ENGEL OLDU'

Çin'in kapısından döndüğünü ilk kez açıklayan yıldız isim, "2,5 yıl önce Çin'e gitmek zorunda kalıyordum ama Mancini beni ikna etti ve gitmememi sağladı. Sonra Brescia'yı seçtim. Türkiye'ye gitmeden önce de İtalya'dan teklif vardı ama kabul etmedim" dedi.

'MART'A KADAR ZAMANIM VAR'

"Mancini beni kadroya henüz çağırmadı çünkü beni tanıyor. Potansiyelimi biliyor. Henüz o seviyede değilim ama Mart'a kadar zamanım var. Çalışmam gerektiğini biliyorum"

"ADANA DEMİRSPOR İYİ BİR TAKIM"

"Adana Demirspor iyi bir takım. Nereye kadar gidebiliriz bakacağız. İyi gidiyoruz ve kötü bir takım değiliz"

SERGEN YALÇIN'LA TARTIŞMIŞTI

Süper Lig'in ilk haftalarında Beşiktaş'a konuk olan Adana Demirspor'da Mario Balotelli oyuna sonradan dahil olmuş ve takımının 1 puan aldığı maçta yıldızlaşmıştı. Tecrübeli futbolcu mücadelenin ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ve teknik heyetle tartışma yaşamıştı. Balotelli gol sevincinde de Sergen Yalçın'a karşı 'beyin' işareti yapmıştı.