Memur-Sen ve Sağlık-sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu , Sosyal Güvenlik Kurumu Daire Başkanı Mehmet Tanrıöver’i makamında ziyaret etti.
İki başkan Seyhan Belediye Başkan adaylığı konusunu istişare ettiler.
Mehmet Tanrıöver bu hafta sonu Adana’ya gelerek Seyhan Belediye Başkan Adaylığı için Akparti’ye başvuru yaparak , sahaya ineceğini belirtti.
Nennioğlu , Mehmet Tanrıöver’in adaylığını desteklediklerini belirterek Memur-sen olarak her şartta yanındayız diyerek Mehmet Tanrıöver’in seçilecek bir aday dedi.

Mehmet Tanrıöver; 'Aday olursam kazanırım'

Mehmet Tanrıöver kimdir?

Adana’da 1970 yılında dünyaya gelen Mehmet Tanrıöver eğitim hayatının tamamını bu şehirde tamamladı.
Çukurova Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Tanrıöver, yine aynı üniversitenin İşletme Bölümü’nde yüksek lisans yaptı.
İş hayatında da kendisine tevdi edilen görevleri başarıyla yapan Tanrıöver bu süreçte Adanalı hemşerileriyle de yakından çalışma imkanı buldu.

SSK İl Müdürlüğü’nde memur ve şef olarak görev yaptıktan sonra İmamoğlu Belediyesi’nde başkan yardımcılığı görevini üstelenen Tanrıöver, Malatya ve Adana’da Sanayi Ticaret İl Müdür Yardımcılığı pozisyonlarında bulundu.Halen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında Daire Başkanı olarak görev yapıyor.