Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ziyaret etti. Ziyaret esnasında konuşan Başkan Sözlü, 2014 Mahalli İdareler Seçimleri'nde 8 ilçe ve Büyükşehir Belediyelerinde kazanılan başarının 2019'da artacağını, Çukurova'ya da üç hilal sancağının dikileceğini vurguladı.

"OYUN BOZULDU"

Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ziyaret etti. Ziyaret esnasında ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunan Başkan Sözlü, Milliyetçi Hareket Partisi'nin üzerinde yazılan senaryoların figüranı haline gelecek bir siyasi parti olmadığını ifade ederken "MHP geçmişiyle olduğu gibi bugünüyle de Türk Milleti'nin ve Cumhuriyetimizin varlık teminatıdır. Partimiz üzerinde çeşitli senaryolar yazanların oyunları bozuldu, oyuncuların akıbeti tarihin tozlu sayfaları oldu" dedi.

"ÜÇ HİLALİ ÇUKUROVA'DA ŞEREFLE DALGALANDIRACAĞIZ"

Adana'ya hizmet noktasında tarafsızlığını her daim koruduğunu, Milliyetçi Belediyecilik anlayışıyla her vatandaşı aziz bilerek adil hizmet ettiğini ifade eden Başkan Sözlü, 2014 Mahalli İdareler Seçimleri itibariyle 8 ilçe ve Büyükşehir Belediyesi'nde dalgalanan üç hilal sancağının bir sonraki yerel seçimlerde merkez Çukurova ilçesinde de dalgalanacağına yürekten inandığını söyledi. MHP Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik ise Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinin kentin her noktasında hissedildiğini, hizmetlerdeki başarının MHP'nin başarısını da artıracağını söylerken "Çukurova'da üç hilali şerefle dalgalandıracağız" dedi. Ziyaret sonunda MHP Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin fotoğrafının bulunduğu bir tablo takdim etti.