Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekili Müzeyyen Şevkin, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şubesi'nin başkanlığına seçilen Engin Kanber ve yönetim kuruluna 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube Başkanı Engin Kanber,  Asbaşkan Ergun Kara, yönetim kurulu üyesi Akif Özdemir, CHP Adana milletvekili Müzeyyen Şevkin'i misafir etti.

Resim önizlemesi

TSYD ÖNEMLİ DERNEK

Şevkin, spor paydaşlarıyla bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, "TSYD, Türkiye'nin en prestijli derneklerinden biri. TSYD, sporu yakından takip eden spor medyasının çatısı. Burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sporun ve sporcunun her platformda yanında olmaya çalışıyoruz. Bu vesileyle TSYD Adana Şubesi'nin yeni yönetimine başarılar diliyorum" dedi.

SPORUN MERKEZİ

TSYD Adana Şube Başkanı Engin Kanber de ziyaretleri nedeniyle milletvekili Şevkin'e teşekkür etti. Kanber, "Yeni dönemde TSYD Adana Şubesi'ni daha da üst seviyelere çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İdari binamızın yapımının tamamlanmasıyla üyelerimizi ve davetlilerimizi burada misafir edeceğiz. Tesislerimizi daha önce de olduğu gibi spor medyasının  merkezi haline getireceğiz" dedi.