Ömer Çelik’ten Bekir Sütcü ve yönetimine övgüAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü ve yönetim kurulunu ziyaret etti.   AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer, her zaman üretenin, ülkeye faydalı iş yapanın, istihdam oluşturanın ve ihracata katkıda bulunanların yanında olduklarını söyledi.

AOSB'nin yönetim binasını gezen Çelik, oy birliğiyle tekrar aynı göreve seçilen Sütcü ve yönetimine başarılar diledi. Çelik, bölgenin kent ve Türkiye için önemine işaret ederek, "Burası ülkemiz ve Adana'mız açısından bizim gözbebeğimiz saydığımız yerlerden bir tanesi. Yıllar içerisinde Bekir Bey ve yönetiminin, arkadaşlarımızın hepsinin katkılarıyla giderek artan oranda bir cazibe merkezi haline geldi." dedi.

Resim

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da başbakanlık döneminde AOSB'yi ziyaret ettiğini anımsatan Çelik, bölgenin Erdoğan'ın da takdirini kazandığını dile getirdi. Ömer Çelik, AOSB'nin başarılı şekilde yönetildiğini ifade ederek, "Burası tamamen üretim, istihdam dostu politikalarla yönetiliyor. Giderek de daha çok taleple karşı karşıya kalıyorlar. Eminim ki ülkemizin Cumhurbaşkanı'mızın liderliğinde süren üretim seferberliğine bundan sonrasında daha büyük katkıları olacak." diye konuştu.

fqchfasxmaeyxsq.jpg

Çelik, her zaman yakından izledikleri AOSB'nin yanında olduklarını, bölgeye destek vermeye devam edeceklerini vurgulayarak, "Burada kendi namusuyla, alın teriyle ürettiği için mutlu olan insanlarla karşılaşırsınız. Buradaki yönetim de öyle. Alın teriyle, namusuyla bu üretimi yaparak mutlu olanların kurumu burası. Bundan sonrasında da inşallah bu daha güçlü şekilde geleceğe devam edecek. Biz de her zaman arkadaşlarımızın yanında olacağız." ifadelerini kullandı.

fqchwrhwyaapvoj.jpg

AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sütcü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Her zaman için en yakınımızda olduğunuzdan dolayı şahsım ve yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum. Adana'mız ve Türkiye'miz için tüm çalışmalarınızı her zaman takdirle hem izliyoruz hem de örnek alıyoruz. Bizim yanımızda, burada olduğunuz için de çok teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

fqchwrhxsakypgg.jpg

Çelik ziyaret sonrasında AOSB ziyaretine ilişkin şu paylaşımlarda; "Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bekir Sütçü ve yönetimdeki arkadaşlarını yeniden, büyük bir başarıyla seçilmeleri sebebiyle tebrik ederim…"

oc1.png