İKİZLER BURCU

Boş vaatler vermeyi seven İkizler bireyinin sözlerinin ciddiye almamak gerekir. Aklına estiği gibi konuşan, İkizler bireyiyle bir işe girişcekseniz iki kez düşünmenizde fayda var. Hiç ummadığınız bir anda sizi yarı yolda bırakabilecek olan İkizler burcu, yalan konusunda en usta burçlardan biridir.

KOVA BURCU

Duygusallığı zirvede yaşayan Kova bireyinin bir dediği diğerini tutmaz. Duyguları söz konusu olduğunda denge ve tutarlı ve dengeli olmayan Kova bireyi, çelişkili burçlardan biridir. Kova burcundan biriyle ilişki yaşıyorsanız gerçekten hayatınız çok zor geçecektir. Gelişi güzel yalan söyleyen Kovalar adeta sizi hayattan soğutabilirler.

Onların dediklerine asla güvenmeyin! İşte doğuştan yalancı 4 burç

BALIK BURCU

Sözlerine guvenilmemesi gereken Balık burcu bireyiyle yaşamak oldukça zordur. Duygusal bir burç olarak bilinse de Balık bireyinin duyguları ancak kendisi için ön planda olur. Bir başkasının ne hissettiği çoğu zaman onların umrunda olmaz.

AKREP BURCU

Çok yalancı oldukları bilinen Akrep burçları, istediklerini elde etmek için her yalana başvurabilir. Doyumsuz oldukları için çoğu zaman insanları çileden çıkarma konusunda usta olurlar.